Ładna asysta Buksy w debiucie w Genoi [WIDEO]

Aleksander Buksa od kilku dni trenuje z włoską Genoą, z którą związał się 5-letnim kontraktem. W sobotę wystąpił w pierwszym sparingu i popisał się efektowną asystą.

Trudno wyciągać wnioski z procesu treningowego i meczów sparingowych, które potentaci zazwyczaj wygrywają z dużą łatwością. Tak było też w przypadku Genoi, która pokonała 5:0 austriacki FC Stubai. 18-letni Aleksander Buksa pojawił się na boisku po przerwie i zaliczył asystę przy jednej z bramek. Były wiślak przejął piłkę w głębi pola, efektownie obrócił się z rywalem na plecach i lobem nad linią obrony obsłużył podaniem Flavio Bianchiego, który nota bene zdobył aż trzy bramki.

Na boisku pojawił się również drugi z Polaków – Filip Jagiełło, który dotąd miał problemy z przebiciem się do składu ekipy z Genui. W minionym sezonie z powodzeniem występował w Serie B w barwach Brescii Calcio.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem