LaczyNasPasja.pl sponsorem Widzewa Łódź

Nasz portal, LaczyNasPasja.pl został sponsorem Widzewa Łódź. W rundzie wiosennej nasze logo będzie widoczne na koszulkach zawodników walczących o awans do III ligi. – Wierzymy w projekt pod nazwą „Widzew”. Budują go ludzie z pasją, którzy chcą, aby ten klub wrócił, gdzie jego miejsce. Dlatego zdecydowaliśmy się na współpracę, dzięki której – mam nadzieję – skorzystamy

Nasz portal, LaczyNasPasja.pl został sponsorem Widzewa Łódź. W rundzie wiosennej nasze logo będzie widoczne na koszulkach zawodników walczących o awans do III ligi.

– Wierzymy w projekt pod nazwą „Widzew”. Budują go ludzie z pasją, którzy chcą, aby ten klub wrócił, gdzie jego miejsce. Dlatego zdecydowaliśmy się na współpracę, dzięki której – mam nadzieję – skorzystamy wszyscy – powiedział przedstawiciel portalu, Adrian Furmańczyk.

LaczyNasPasja.pl, to nowy portal, gdzie internauci znaleźć mogą informacje o najważniejszych wydarzeniach sportowych oraz blogi znanych – byłych i obecnych – sportowców i dziennikarzy. Naszą ambicją jest, aby zgromadzić kibiców, którzy szukają czegoś więcej, niż tylko suchych newsów i dać im miejsce, gdzie będą mogli stworzyć społeczność, którą łączy pasja. Do sportu.

Foto: laczynaswidzew.pl

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem