ŁączyNasPasja.pl na remis w ostatniej kolejce

Jakiś czas temu informowaliśmy o tym, że we wrocławskiej lidze halowej PRO Śląsk Wrocław mamy drużynę o wdzięcznej nazwie “ŁączyNasPasja.pl”. Warto przypomnieć, że Panowie grają w najwyższej klasie rozgrywkowej. Za nami pierwsze tegoroczne ligowe spotkania. Nasi „ulubieńcy” w czwartej kolejce zmierzyli się z drużyną GE Wrocław. Po mocnej wymianie bramek, spotkanie zakończyło się ostatecznie remisem

Jakiś czas temu informowaliśmy o tym, że we wrocławskiej lidze halowej PRO Śląsk Wrocław mamy drużynę o wdzięcznej nazwie “ŁączyNasPasja.pl”. Warto przypomnieć, że Panowie grają w najwyższej klasie rozgrywkowej.

lnp-halowa-3-laczy-nas-pasja

Za nami pierwsze tegoroczne ligowe spotkania. Nasi „ulubieńcy” w czwartej kolejce zmierzyli się z drużyną GE Wrocław. Po mocnej wymianie bramek, spotkanie zakończyło się ostatecznie remisem 3:3.

lnp-halowa-2-laczy-nas-pasja

Po czterech seriach gier „ŁączyNasPasja.pl” utrzymało czwartą lokatę. Do zakończenia tej kolejki pozostało jeszcze jedno spotkanie. W najbliższym meczu naszych bohaterów czeka rywalizacja z zespołem „Mands Klub Kokosa.” Liczymy na wygraną!

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem