ŁączyNasPasja.pl atakuje Ekstraklasę (halową i amatorską)

Z przyjemnością spieszymy Was poinformować, że we wrocławskiej lidze halowej PRO Śląsk Wrocław mamy drużynę o wdzięcznej nazwie “ŁączyNasPasja.pl”. Panowie grają w najwyższej klasie rozgrywkowej i radzą sobie póki co całkiem nieźle. Po trzech kolejkach zajmują czwartą lokatę z dorobkiem sześciu punktów. Jak wiemy miejsce tuż za podium, to najlepsza pozycja do ataku na ścisłą

Z przyjemnością spieszymy Was poinformować, że we wrocławskiej lidze halowej PRO Śląsk Wrocław mamy drużynę o wdzięcznej nazwie “ŁączyNasPasja.pl”. Panowie grają w najwyższej klasie rozgrywkowej i radzą sobie póki co całkiem nieźle. Po trzech kolejkach zajmują czwartą lokatę z dorobkiem sześciu punktów.

Jak wiemy miejsce tuż za podium, to najlepsza pozycja do ataku na ścisłą czołówkę tabeli. Wiemy, że nasi zawodnicy się dopiero rozkręcają i docelowo interesuje ich tylko zdobycie mistrzostwa. Swoje aspiracje pokazali w ostatnim meczu, kiedy to ograli po fantastycznym i widowiskowym spotkaniu zespół Wielka Niewiadoma 5:3.

tabela-laczy-nas-pasja

W następnej kolejce czeka ich rywalizacja z GE Wrocław. Łatwo na pewno nie będzie, szczególnie po okresie przerwy świąteczno – noworocznej, ale wierzymy, że nasza drużyna po czasie spędzonym na regeneracji pokaże w tym meczu swoje mistrzowskie aspiracje.

Poniżej zapraszamy Was do obejrzenia skrótu z ostatniego meczu ŁączyNasPasja.pl:

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem