Łaczy Nas Pasja sponsorem sekcji esportowej Wisły Kraków

Łączy Nas Pasja podpisała umowę z Wisłą Kraków, na mocy której została oficjalnym sponsorem sekcji esportowej i tym samym rozszerza współpracę z Klubem. Obejmie ona ekspozycję logotypu na koszulkach oraz działania, związane z udziałem zawodników Wisły Kraków w cyklu Ekstraklasa Games, w mediach społecznościowych czy telewizji klubowej.

Współpraca z sekcją esportową Wisły Kraków uważana jest za inwestycję w przyszłość, jednocześnie już dziś przynoszącą klubowi wymierne korzyści. Oba podmioty mają nadzieję, że zawodnicy: Kasper „Goldzor” Pasławski, Dawid „Mazi” Mazerant, Mariusz „Blaze” Pobiega
oraz Damian „Damianek” Niedziółka będą rywalizować o najwyższe cele w turnieju, w którym uczestniczą przedstawiciele pozostałych ekstraklasowych drużyn.

„Dziękujemy za zaufanie i wsparcie. Bardzo się cieszymy, że Łączy Nas Pasja zdecydowało się poszerzyć współpracę i wyjść poza jej dotychczasowy obszar, zostając także sponsorem nowo powstałej sekcji esportowej” – powiedziała rzecznik prasowa Wisły Kraków, Karolina Biedrzycka.

Łączy Nas Pasja działa na polskim rynku od ponad dwóch lat i poza Wisły Kraków jest także partnerem medialnym Garbarni Kraków, a także Wisły Płock, Widzewa Łódź, Arki Gdynia oraz Piasta Gliwice.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem