Łaczy Nas Obstawianie. Wysoki kurs za udany start Wisły

Sytuacja w tabeli powoduje wzmożone pokłady koncentracji, skupienia i motywacji wśród wszystkich osób związanych z Wisłą Kraków. „Biała Gwiazda” do inaugurującego 2020 rok ligowego spotkania podchodzi jednak z optymizmem, który zagwarantowała udana końcówka minionego roku oraz wzmocnienia na wiosnę.

Wygrana 1:0 z będącą w czołówce Pogonią Szczecin oraz okazałe zwycięstwo wyjazdowe z rywalem w walce o utrzymanie, Łódzkim Klubem Sportowym, były zastrzykiem nadziei dla fanów z Reymonta 22. Kolejnym jest fakt, że do rundy wiosennej Wisła Kraków przystępuje silniejsza. Drużynę wzmocnili m.in. brazylijski obrońca Hebert, ofensywny pomocnik Gieorgij Żukow, serbski gracz drugiej linii Nikola Kuveljić czy napastnicy: Lubomir Tupta oraz Alon Turgeman.

Wisła Kraków nie przegra z Jagiellonią – kurs LV BET: 1.48 

O tym ostatnim bardzo pozytywnie na przedmeczowej konferencji wypowiadał się trener Wisły, Artur Skowronek. – W klubie chcemy piłkarzy takich, jak on. Pod każdym kątem – jakościowym oraz mentalnym – to będzie na pewno dobry transfer. Alon idealnie pasuje do wizji klubu i drużyny, dając opcję innego napastnika niż Paweł Brożek czy Aleksander Buksa. Do tego dążyliśmy – stwierdził.

Alon Turgeman strzelcem bramki – kurs LV BET: 2.75 

– Myślę, że trafimy ze składem i ogólną charakterystyką gry drużyny trenera Petewa powiedział przed meczem najmłodszy trener w Ekstraklasie, Artur Skowronek. – Wisła to dobry zespół. Znam jej mocne i słabe strony Wisły, ale zawsze powtarzam, że wszystko zależy od nas – to zaś słowa szkoleniowca Jagiellonii. Jakiego spotkania możemy się więc spodziewać? Typujemy, że strzelona bramka jednej z drużyn może rozwiązać ich worek.

Powyżej 2.5 gola w meczu Wisły z Jagiellonią – kurs LV BET: 1.68 

Odbierz 20 PLN na start w LV BET
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem

O tym, że to spotkanie może być bardzo ciekawe i wyrównane, świadczą kursy LV BET na końcowy wynik. Trudno wskazać po nich zdecydowanego faworyta. Za minimalnych zostali uznani goście, co sprawia, że za poprawnie wytypowane zwycięstwo „Białej Gwiazdy” możemy otrzymać sporą stopę zwrotu!

Wygra Wisła Kraków – 2.75
Remis – 3.60
Wygra Jagiellonia Białystok – 2.50

https://twitter.com/WislaKrakowSA/status/1225879184876212225

LV BET ZAKŁADY BUKMACHERSKIE POSIADA ZEZWOLENIE URZĄDZANIA ZAKŁADÓW WZAJEMNYCH WYDANE PRZEZ MINISTRA FINANSÓW. UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH HAZARDOWYCH MOŻE STANOWIĆ NARUSZENIE PRZEPISÓW. HAZARD ZWIĄZANY JEST Z RYZYKIEM.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem