Łączy Nas Obstawianie. Wreszcie wygramy w pucharach?

To nieco upokarzające: polskie drużyny nie dość, że zaczynają europejskie puchary już od pierwszej rundy eliminacyjnej w terminach, w których część gwiazd europejskiego futbolu leżakuje na najpiękniejszych plażach i w luksusowych hotelach, to jeszcze nie potrafimy wygrać. Cztery mecze, zero zwycięstw - to bilans, który dziś poprawić będą chciały drużyny Cracovii i Legii Warszawa. 

Ruszamy z kolejnym odcinkiem serii „Łączy Nas Obstawianie”, w którym szukamy wysokich kursów, pewnych typów i niestandardowych rozstrzygnięć wartych ryzyka. Na tapecie oczywiście kolejne starcia polskich drużyn w europejskich pucharach: Legia Warszawa będzie chciała zmazać plamę z Gibraltaru grając przy Łazienkowskiej przeciwko Europie FC, zaś Cracovia powalczy o zwycięstwo z FK Dunajska Streda. Nad jakimi typami warto się pochylić w kontekście tych spotkań?

TYP DNIA

W pierwszym meczu „Pasy” pokazały się z niezłej strony – zwłaszcza w pierwszej połowie spotkania. Już po pierwszym meczu piłkarze Michała Probierza powinni przywieść wynik, który pozwalałby im traktować drugą odsłonę tej rywalizacji jako dopełnienie formalności. Tak się nie stało, bo Dunajska Streda po przerwie przycisnęła i ostatecznie mecz zakończył się bezbramkowym remisem. To sprawia, że kurs na klub z Krakowa jest atrakcyjny, a przy tym wydaje się, że czwarta drużyna poprzedniego sezonu Ekstraklasy jest w stanie zwyciężyć w rewanżu i awansować do kolejnej rundy.

Cracovia wygra – kurs LV BET: 2.05

WARTO!

Pierwsza połowa sprzed tygodnia w wykonaniu „Pasów” pokazała, że silniejsi na tym etapie sezonu zawodnicy Michała Probierza wydają się właśnie przed zmianą połów. Prawdopodobny wydaje się scenariusz, w którym „Cracovia” siada na rywala od pierwszego gwizdka sędziego i tworzy sobie kolejne sytuacje pobramkowe. Liczymy na to, że „Pasy” na prowadzenie, które utrzymają już do końca spotkania, wyjdą jeszcze przed przerwą – taki scenariusz warto rozważyć zwłaszcza z uwagi na bardzo wysoką możliwość zarobku w przypadku powodzenia.

Cracovia/Cracovia– kurs LV BET: 2,70

ON COŚ STRZELI

Wiemy, że Legia Warszawa w pierwszym meczu pierwszej rundy eliminacji do Ligi Europy się skompromitowała nie tylko wynikiem, ale też masą innych rzeczy: statystykami z tego meczu i stylem gry sprawiając, że byliśmy świadkami nie ogromnego pecha, a wyrównanego boju, a także pomeczowymi wypowiedziami. Choć słowa Aleksandara Vukovicia i Carlitosa wciąż dudnią nam w uszach – „Wojskowi” wciąż są ogromnym faworytem tego dwumeczu i trudno (choć już nie tak bardzo…) wyobrazić sobie, by na własnym stadionie miała stać się Legii krzywda. To scenariusz, którego nikt nie zakłada – bukmacherzy również, dlatego zamiast zwycięstwa gospodarzy (kurs 1.05) stawiamy na Carlitosa jako strzelca bramki. Ten kurs zachęca!

Carlitos strzeli gola – kurs LV BET: 2,05

RYZYKO KONTROLOWANE

Zaryzykować, ale przemyślanie – takie jest założenie tej kategorii, w której będziemy szukać kursów tyleż wysokich, co dość prawdopodobnych. Jednym z takich typów jest z pewnością dość wysoki kurs na to, że Legia zmaże plamę bardzo wysokim zwycięstwem. Wymówek po pierwszym spotkaniu na Gibraltarze było tyle, że jeśli co piąta zamieniłaby się na jedną bramkę przy Łazienkowskiej, to wicemistrzowie Polski powinni roznieść Europę. Nawet jeśli obejmą prowadzenie to trudno spodziewać się, że zaczną bronić wyniku lub przestaną szukać kolejnych trafień. Przy handicapie można więc zaszaleć…

Legia hadicap (-4,5) – kurs LV BET: 3,60

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem