Łączy Nas Obstawianie. Wisła powtórzy sztukę sprzed roku?

Czy Wiśle uda się powtórzyć sztukę, jakiej dokonali rok temu? Wówczas według kursów bukmacherów Wisła była jeszcze większym „underdogiem” niż przed sobotnim starciem przy Bułgarskiej. Odpowiedź na to pytanie poznamy po meczu, na który ciekawe kursy przygotował sponsor Wisły, LV BET Zakłady Bukmacherskie.

Wisła spotkała wtedy Lecha, który wygrał kilka meczów z rzędu i był liderem Ekstraklasy, a w dodatku przegrywała już 0:2. Mimo tego podopieczni Macieja Stolarczyka dźwignęli się z dołku, strzelili pięć bramek i wygrali efektownie. Teraz „Biała Gwiazda” ma inne problemy, ale ani Lech nie jest w takiej formie jak wówczas, ani skreślać drużyny Macieja Stolarczyka nie wypada – choćby biorąc pod uwagę fakt, że obie drużyny w tabeli dzielą tylko cztery punkty.

Wisłą strzeli bramkę w Poznaniu – kurs LV BET: 1.45 

Mankamenty w grze wiślaków w ostatnich kolejkach zauważa jednak również trener rywali. – Oglądaliśmy ostatnie mecze Wisły, która miewa chwile lepsze oraz gorsze. Grali na Wiśle Płock, gdzie w pierwszej połowie zdecydowanie dominowali, a ostatecznie przegrali ten mecz, a z drugiej strony mieli mecz z Cracovią, gdzie niewiele się działo i nie było dużo sytuacji – mówi trener Lecha Poznań, Dariusz Żuraw.

– Mam nadzieję że przełamiemy się na stadionie w Poznaniu i zdobędziemy trzy punkty – dodał na konferencji prasowej. Ostatnie trzy mecze „Kolejorza” przy Bułgarskiej to bowiem porażka 1:3 ze Śląskiem Wrocław, przegrana 1:2 z Cracovią i remis 1:1 z Jagiellonią Białystok. Lech przełamie się na Wiśle? A może „Biała Gwiazda” nie przegra, podobnie jak trzej ostatni rywale poznaniaków?

Wisłą nie przegra z Lechem – kurs LV BET: 2.15 

Czego można się spodziewać? Patrząc na ostatni mecz przy Bułgarskiej i wypowiedzi trenerów obu drużyn, raczej gradu bramek aniżeli bezbramkowego remisu. – To będzie starcie z zespołem, który jest w przebudowie i zmienił swoje oblicze. Mocniej postawił na młodzież z akademii, jest inny niż w zeszłym sezonie. Gra ofensywnie, więc może to być ciekawe spotkanie, bo my wyznajemy podobną filozofię – stwierdził Maciej Stolarczyk.

Powyżej 2.5 gola w meczu – kurs LV BET: 1.62

– Wisła jest zespołem, który miał w ubiegłym sezonie trochę problemów różnej natury. Jest to inna drużyna, która pod wodzą Macieja Stolarczyka gra atrakcyjną piłkę. Powinno być to spotkanie dwóch drużyn, które grają do przodu i ofensywnie. Mam nadzieję, że będzie to ciekawe widowisko – powiedział Dariusz Żuraw. Widowisko, w którym obie drużyny zdobędą bramkę?

Obie drużyny strzelą bramke – kurs LV BET: 1.66 

Faworytem tego spotkania będą gospodarze, którzy wygrali swoje dwa ostatnie spotkania (w Pucharze Polski z Chrobrym Głogów oraz w lidze z Górnikiem Zabrze), zaś Wisła Kraków przegrała ostatnie trzy mecze (dwa ligowe i pucharowy). Taki układ oznacza jednak, że za trafne wytypowanie zwycięstwa Białej Gwiazdy można wygrać naprawdę dużo!

Wygra Lech Poznań: 1.65

Remis: 4.35

Wygra Wisła Kraków: 5.20

BONUS 1000PLN + 500PLN
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem

LV BET ZAKŁADY BUKMACHERSKIE POSIADA ZEZWOLENIE URZĄDZANIA ZAKŁADÓW WZAJEMNYCH WYDANE PRZEZ MINISTRA FINANSÓW. UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH HAZARDOWYCH MOŻE STANOWIĆ NARUSZENIE PRZEPISÓW. HAZARD ZWIĄZANY JEST Z RYZYKIEM.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem