Łączy nas Obstawianie: szukamy pewniaka weekendu! (konkurs)

Tym razem do poszukiwania pewnych typów, wysokich kursów i rozstrzygnięć wartych ryzyka zaangażowaliśmy naszych Czytelników z facebookowej grupy "Łączy nas Obstawianie". Jeśli jeszcze Was tam nie ma, czym prędzej dołączcie, by wziąć udział w jednym z wielu konkursów.

Wystartowaliśmy właśnie z weekendową zabawą, w której może wziąć udział każdy z Was. Zasady są proste. W komentarzu podajemy jeden dobry, mocno uargumentowany typ na weekend (sobota – niedziela, 23 – 24 listopada). Może dotyczyć dowolnej dyscypliny sportu. Najlepiej w formacie: dyscyplina | zdarzenie | kurs | krótkie uzasadnienie.

My w poniedziałek weryfikujemy wyniki, a trzy osoby, które trafiły zdarzenia z najwyższym kursem, obdarowujemy bonusami w wysokości 20 PLN. Aby odebrać nagrodę, potrzebujecie tylko konta gracza w LV BET.

Kliknij i dołącz do grupy Łączy nas Obstawianie na Facebooku!

Zabawa ruszyła, a oto kilka interesujących typów przygotowanych przez czytelników.

Napoli wygra obie połowy z AC Milan – kurs w LV BET – 2.65

Gabriel pisze: w tym meczu wyczuwam monotonną rozgrywkę Milanu, która opiera się na grze w środku i ciągłych próbach na skrzydła. Napoli posiada dwóch inteligentych bocznych obrońców i nie pozwolą przedostać się w pole karne. Przewiduję grę po kontrach na plus dla Napoli i czuję wynik 0:2, 0:3 dla Neapolu. Neapol jest bardzo nieskuteczny w atakach (setki zmarnowane, brak wykończenia strzałem, poprzeczki), lecz w końcu im się poszczęści.

Real Madryt – Real Sociedad powyżej 6 kartek – kurs w LV BET – 3.00

Rafał pisze: pójdę w stronę kartek. Mecze pomiędzy Realem Madryt a Realem Sociedad bywają bardzo brutalne, pada dużo kartek. Dodatkowo sędziuje Pan Manzano, gdzie na ta chwilę ilość kartek przyznawanych przez sędziego wynosi 5,4 na mecz. Stawiam na zacięty mecz, a co za tym idzie faule. Będą faule to i będą kartki.

 

Śląsk Wrocław – Wisła Kraków (remis – zwrot) – 2 – kurs w LV BET – 4.45

Adrian pisze: Zmiana trenera, efekt nowej miotły da impuls Wiśle, która przełamie serię porażek, jaka nie może trwać wiecznie.

 

W konkursie wciąż pojawiają się nowe typy, więc tym bardziej zachęcamy do dołączenia do grupy „Łączy nas Obstawianie” na Facebooku!

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem