Łączy Nas Obstawianie. Przełamanie z mistrzem Polski?

Niespodziewany triumfator ubiegłych rozgrywek przyjedzie na Reymonta w piątkowy wieczór, by zdobyć kolejne punkty w tym sezonie. Na to pozwolić mu nie może drużyna Macieja Stolarczyka, która pragnie rehabilitacji i przełamania po trzech przegranych meczach. Czy takowe nastąpi w meczu z mistrzem? Odpowiedź na to pytanie poznamy po meczu, na który ciekawe kursy przygotował sponsor Wisły, LV BET Zakłady Bukmacherskie.

Reprezentacyjna przerwa przyszła dla wiślaków w bardzo dobrym momencie, bowiem drużyna była w kryzysie i dwutygodniowa pauza wydawała się tym, czym dla będącego w defensywie pięściarza gong kończący rundę. Walka się jednak nie kończy, to dopiero jej początek, a Wisła pokazywała już niejednokrotnie, że nie z takich opresji potrafi wychodzić.

W piątkowy wieczór czeka ją jednak bardzo trudne zadanie. Mistrz Polski wygrał przed przerwą reprezentacyjną 2:0 w Warszawie z faworyzowaną Legią, zaś Wisła w Poznaniu uległa 0:4. – Takie zwycięstwa, jak to w Warszawie, budują atmosferę. Patrząc na personalia Wisły, to w dalszym ciągu jest bardzo mocna drużyna. Nasza liga jest trudna, różnice punktowe są minimalne, każda kolejka przewraca tabelę, więc nie wolno się rozluźniać. W dodatku zagramy na jej stadionie, gdzie atmosfera jest bardzo dobra i napędza gospodarzy – zwraca jednak uwagę Waldemar Fornalik.

Wisłą nie przegra z Piastem – kurs LV BET: 1.50

Wisłę trapią urazy, choć już nieco mniej niż przed meczem z Lechem. Na liście pozostają Błaszczykowski, Bartosz czy Buksa, a dołączył do nich Basha, choć jego występ jest mocno niepewny, ale nie wykluczony. Za kartki pauzować będzie Savicević, ale wracają po pauzie za to Sadlok i Klemenz. Gotowi na mecz z Piastem będą natomiast Niepsuj, Burliga i Brożek.

– Siła tego stadionu polega na tym, że nawet w trudnych momentach kibice są z zespołem. Tak było choćby podczas wiosennego meczu z Pogonią Szczecin, gdy przegrywaliśmy już 0:3, a dzięki wsparciu kibiców prawie odrobiliśmy straty. Ja widzę w szatni w śród moich piłkarzy sportową złość i chcemy ją pokazać na boisku – mówi Stolarczyk.

Powyżej 2.5 gola w meczu – kurs LV BET: 1.73

Faworytem tego spotkania będą goście, którzy wygrali w ostatniej kolejce z Legią Warszawa, a od trzech spotkań nie zaznali smaku porażki. Zwycięstwa natomiast nie odnieśli od trzech spotkań wiślacy, więc za zwycięstwo „Białej Gwiazdy” LV BET odrobinę płaci więcej. To sprawia jednak, że za trafne wytypowanie zwycięstwa Wisły można niemal potroić stawkę, a przecież gra z Piastem przy Reymonta. – Wisła u siebie jest dużo trudniejszym rywalem niż – do tej pory – na wyjazdach. Publika na jej stadionie to 12. zawodnik – mówił przed meczem trener rywali, Waldemar Fornalik. Własne ściany i pomoc kibiców może okazać się przełomowa!

Wygra Wisła Kraków: 2.90
Remis: 3.55
Wygra Piast Gliwice: 2.45

LV BET ZAKŁADY BUKMACHERSKIE POSIADA ZEZWOLENIE URZĄDZANIA ZAKŁADÓW WZAJEMNYCH WYDANE PRZEZ MINISTRA FINANSÓW. UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH HAZARDOWYCH MOŻE STANOWIĆ NARUSZENIE PRZEPISÓW. HAZARD ZWIĄZANY JEST Z RYZYKIEM.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem