Łączy Nas Obstawianie: Jak można zarobić na meczu Polska – Portugalia?

Rozpoczęła się kolejna przerwa reprezentacyjna, a to oznacza czas na kolejne ciekawe spotkania w ramach Ligi Narodów. Największym hitem będzie dziś starcie Polaków z Portugalczykami i to właśnie temu spotkaniu przyglądamy się dziś w ramach naszego cyklu "Łączy Nas Obstawianie". Jakie zdarzenia polecamy do zagrania?

Dzisiejsze spotkanie w „kotle czarownic” będzie znakomitą okazją do rewanżu za ćwierćfinał Euro we Francji, gdzie po rzutach karnych wygrali Portugalczycy. Oba zespoły trochę się jednak zmieniły, a większych szans możemy również doszukiwać się dzięki absencji Cristiano Ronaldo. Dlaczego warto dziś postawić na „Biało-czerwonych”?

Zabrzmi to zabawnie, ale za Orłami Brzęczka stoi przede wszystkim historia. Jedenasty października to data, która w tym wieku kojarzy się jedynie ze zwycięstwami. W 2006 roku w wielkim spotkaniu w Chorzowie pokonaliśmy Portugalczyków, dwa lata później Czechów. 11.10.2014 roku historycznie pokonaliśmy Niemców, dzięki triumfowi nad Irlandczykami rok później zagwarantowaliśmy sobie awans na Euro we Francji.

Nie będziemy kłamać, że po cichu liczymy na powtórkę z rozrywki i nieco mniejsze nerwy niż w spotkaniu z Armenią przed dwoma laty. Tak. Tamto też miało miejsce jedenastego października. W ciągu ostatnich dwunastu lat mierzyliśmy się u siebie tego dnia pięciokrotnie i za każdym razem byliśmy górą.

Polska wygra z Portugalią – kurs LV BET: 2.80

Czy Orły Brzęczka wykorzystają brak Ronaldo i wygrają z Portugalią?

To nie jedyna ciekawostka, która powinna podpowiedzieć, czym warto się zainteresować. Co ciekawe, każdy z wyżej wspominanych meczów wygrywaliśmy, zdobywając dokładnie dwa gole. Robert Lewandowski jest pod formą, ale we Włoszech niesamowicie wystrzelił Krzysztof Piątek. Jeśli na boisku pojawi się dziś duet napastników Bayernu i Genoi to nie musimy się martwić o nękanie golkipera rywali.

Jest co najmniej kilka interesujących zdarzeń, które można obstawić, korzystając z powyższej podpowiedzi. Najbezpieczniejszym rozwiązaniem byłoby wstrzelenie się w over 1,5 gola Polaków – tutaj kurs zbliża się do trójki. Więksi ryzykanci mogą strzelać w dokładną liczbę bramek.

Powyżej 1,5 gola Polaków – kurs LV BET: 2.90
Dokładna liczba bramek Polaków: 2 – kurs LV BET: 3.45

Jak już pisaliśmy – Robert Lewandowski nie strzela ostatnio zbyt wielu bramek w klubie i jest to pokłosie słabej formy jego kolegów. Dawno nie dostawał tak małej liczby podań i nic dziwnego, że początek sezonu w jego wykonaniu nie należy do najlepszych. Dzisiaj w grę wchodził będzie jednak wyjątkowy jubileusz setnego spotkania, który musi uczcić co najmniej asystą. Mimo to, przeczuwamy, że dzisiaj się odblokuje i zobaczymy ważnego gola, dzięki czemu utrze nosa redaktorom „France Football”, którzy twierdzili, że w ważnych meczach jest kompletnie niewidoczny.

Robert Lewandowski strzeli gola – kurs LV BET: 2.20

Zajrzyjcie też do naszej grupy „Łączy Nas Obstawianie”, gdzie możecie dzielić się swoimi analizami z innymi typerami. Wyszukaj nas na Facebooku pod nazwą cyklu lub KLIKNIJ TUTAJ i dołącz!

LV BET ZAKŁADY BUKMACHERSKIE POSIADA ZEZWOLENIE URZĄDZANIA ZAKŁADÓW WZAJEMNYCH WYDANE PRZEZ MINISTRA FINANSÓW. UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH HAZARDOWYCH MOŻE STANOWIĆ NARUSZENIE PRZEPISÓW. HAZARD ZWIĄZANY JEST Z RYZYKIEM