Łączy nas Obstawianie. Grad goli w hicie kolejki?

Wisła Kraków kontra Lech Poznań – to starcie dwóch drużyn, które są nastawione ofensywnie, nie boją się atakować i iść po kolejne bramki. W bezpośrednich meczach również często oglądaliśmy spotkania, które obfitowały w gole. Jak będzie tym razem? Przedstawiamy kursy, jakie na ten mecz przygotował sponsor Białej Gwiazdy, LV Bet.

Czeka nas bardzo ciekawy mecz w niedzielę. Wisła gra dobrze i punktuje regularnie. My też nie wyglądamy źle. Mam nadzieję, że będzie to ciekawe spotkanie dla kibicow i zostanie zakończone dla nas happy-endem – powiedział na konferencji prasowej przed tym spotkaniem trener Lecha Poznań, Dariusz Żuraw. Taki scenariusz dla kibiców z Reymonta jednak nie wchodzi w grę, a zdobycie choćby punktu to cel minimum dla gospodarzy.

Wisła nie przegra z Lechem Poznańkurs LV BET: 1.60

Zwłaszcza, że wiślacy niesieni będą ostatnim, bardzo ważnym zwycięstwem w derbach Krakowa na stadionie Cracovii. – Myślę, że wszystko rozpoczyna się od determinacji piłkarzy, motywacji. Padły fantastyczne słowa z ust naszego kapitana, co dało wiarę. Cieszę się, że kontrolowaliśmy emocje i zajęliśmy się pracą piłkarską. Gratuluję zawodnikom, którzy wytrzymali intensywność meczu i potwierdzili, że jesteśmy przygotowani do sezonu. Liczę, że ta drużyna będzie się jeszcze rozwijać – powiedział po „Świętej Wojnie” Artur Skowronek, trener Wisły.

Wisła Kraków otworzy wynik meczukurs LV BET: 2.11

W meczu „Białej Gwiazdy” z „Kolejorzem” nie powinno zabraknąć emocji ani bramek. W ostatnich siedmiu meczach Wisły Kraków padło ich 19 – czyli dokładnie tyle samo, ile w tych z udziałem Lecha Poznań. Średnia 2.71 na mecz daje nadzieje na rozwiązanie worka z bramkami również w niedzielę. Jeszcze okazalej prezentuje się liczba bramek w meczach bezpośrednich: ostatnie siedem rywalizacji Wisły z Lechem to 23 gole, czyli powyżej trzech bramek na mecz.

Powyżej 2.5 gola w meczu Wisły z Lechem – kurs LV BET: 1.86

Kto ma te bramki strzelać przy Reymonta? Jednym z kandydatów jest rzecz jasna kapitan „Białej Gwiazdy”, Jakub Błaszczykowski. Reprezentant Polski świetną formę potwierdza liczbami, a ponadto jest też etatowym wykonawcą rzutów karnych dla Wisły. Trwająca passa meczów z golem dobiła w derbach do trzech. Będzie kontynuowana?

Jakub Błaszczykowski strzelcem bramki – kurs LV BET: 3.75

– W Krakowie doszło do zmiany trenera, dołączyło do zespołu kilku nowych piłkarzy, były dwa-trzy wygrane mecze z rzędu i poszło do przodu. My mamy jednak nadzieję, że przerwiemy dobrą passę Wisły – powiedział przed meczem Żuraw. Czy Lechowi uda się powstrzymać najlepszy zespół Ekstraklasy ostatnich kolejek? „Kolejorz” jest minimalnym faworytem, ale wysoki kurs na Wisłę Kraków może się opłacić!

Wygra Wisła Kraków – 3.30
Remis – 3.55
Wygra Lech Poznań – 2.25

Odbierz 1500 PLN na FAME MMA
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem

LV BET ZAKŁADY BUKMACHERSKIE POSIADA ZEZWOLENIE URZĄDZANIA ZAKŁADÓW WZAJEMNYCH WYDANE PRZEZ MINISTRA FINANSÓW. UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH HAZARDOWYCH MOŻE STANOWIĆ NARUSZENIE PRZEPISÓW. HAZARD ZWIĄZANY JEST Z RYZYKIEM.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem