Łączy nas Obstawianie: Gdzie trafi Zlatan? Wielkie kluby w kolejce!

Zlatan Ibrahimović, możemy to napisać z wielką dozą prawdopodobieństwa, kończy swoją przygodę z Major League Soccer i wraca na Stary Kontynent. W kolejce po szwedzkiego gwiazdora ustawiają się kolejki. Chcą go we Włoszech, choć sam "Ibra" przed kilkoma dniami opublikował zagadkowy wpis w mediach społecznościowych, którym wita się... z Hiszpanią. Czy jesteście gotowi obstawić jego przyszłość klubową? Kursy są bardzo wysokie!

Pisaliśmy już o tym przed kilkoma dniami: Zlatan wprawdzie pozostawił sobie delikatnie uchyloną furtkę i w stu procentach nie przesądza, że zagrał swój ostatni mecz w barwach Los Angeles Galaxy, jednak opinia publiczna i media zajmujące się amerykańskim soccerem są niemal pewne, że pożegnanie ze Zlatanem już mają za sobą.

Pożegnanie nie obyło się zresztą bez kontrowersji, bowiem Ibrahimović w swoim stylu: najpierw strzelił gola (31. w sezonie), później wykonał skandalizujący gest w kierunku jednego z kibiców, a na koniec oświadczył w wywiadzie, że jak tylko wróci do Europy, świat od razu zapomni czym jest Major League Soccer. Sezon zakończył, bowiem LA Galaxy odpadli z play-offów.

Ibrahimović zagra w Atletico Madryt – kurs w LV BET – 2.70

W ofercie LV BET właśnie pojawiły się bardzo ciekawe kursy. W ramach zakładów specjalnych można obstawiać przyszłość klubową Zlatana Ibrahimovicia. Konkretnie: w jakim klubie zagra przed trzecim lutego 2020 roku? Kurs 6.00 na Los Angeles Galaxy potwierdza, co napisaliśmy wyżej – notowania Amerykanów na utrzymanie u siebie gwiazdora oceniane są nisko.

Kolejnym klubem Zlatana będzie Malmo FF – kurs w LV BET – 10.00

Niedawno włoskie media rozpisywały się, że grę w Bolonii zaproponował Zlatanowi trener Sinisa Mihajlović. Kurs 33.00 świetnie odzwierciedla jednak prawdopodobieństwo tego scenariusza. Bolonia, z całym szacunkiem dla tej ekipy, nie brzmi jak miejsce, które byłoby w stanie pomieścić ego akurat tego piłkarza. Czy byłby nim Neapol? Już prędzej. Prezydent Napoli publicznie potwierdził, że podczas wspólnej kolacji, zaproponował Szwedowi grę w barwach jego klubu. Konkurencja jednak jest mocna.

Tutaj znajdziesz pełną ofertę kursów LV BET na transfer Zlatana!

Na dziś, najwyżej wyceniane są szanse Atletico Madryt (kurs 2.70). Wpływ na to może mieć fakt, że Ibra przed dwoma dniami zamieścił na Instagramie wpis o treści: „Cześć Hiszpanio, zgadnij co? Wracam!”. Oczywiście może być on bardzo mylący. Może być elementem dowolnej kampanii zupełnie niezwiązanej z jego przyszłością klubową.

https://twitter.com/SportingLifeFC/status/1189146893928095745?s=20

Nie zmienia to jednak faktu, że wśród potencjalnych destynacji można obstawiać nawet Real Madryt i FC Barcelonę. Do wyboru jest również opcja „zakończenie kariery” – kurs 10. albo wyjazd do Chin – kurs 25. Obie raczej mało prawdopodobne.

Czekamy na rozwój wydarzeń! A dla podkręcenia emocji wrzucamy parę złotych zgodnie z tym, co podpowiada nam intuicja!

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem