Łączy Nas Obstawianie. Emocjonujący Boxing Day w Premier League

W drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia tradycyjnie oczy piłkarskiego świata skierowane będą na Wyspy Brytyjskie, gdzie swoją kolejkę rozgrywać będzie niezmordowana Premier League.

Starcie Brendana Rodgersa z byłym klubem, czyli Leicester kontra Liverpool – pojedynek niedawnego mistrza Anglii z obecnym liderem tabeli, a także mecz Manchesteru United z Newcastle United – to główne punkty najnowszego odcinka naszego bukmacherskiego cyklu „Łączy Nas Obstawianie”, w którym szukamy wysokich kursów, pewnych typów i niestandardowych rozstrzygnięć wartych ryzyka.

TYP DNIA

Napędzeni zwycięstwem w Klubowych Mistrzostwach Świata piłkarze Liverpoolu na pewno nie zapomnieli, że najważniejszych pucharem do podniesienia w tym sezonie będzie ten, z którego w czerwonej części Merseyside nie cieszono się przez 30 lat. Tytuł mistrza Anglii – to najważniejszy cel i główny powód, dla którego warto myśleć o The Reds w rozgrywkach ligi angielskiej jako o faworycie kolejnego spotkania. Nawet, jeśli rozgrywane jest na stadionie świetnego w tym sezonie Leicester, które o mały włos nie urwało punktów piłkarzom Jurgena Kloppa w pierwszym meczu obu drużyn, a za drużyną gości długa podróż związana z KMŚ. Zwłaszcza, że ryzyko zdaje się rekompensować bardzo wysoki kurs!

Liverpool wygra z Leicester – kurs LV BET: 2.12

WARTO ROZWAŻYĆ

Kto by pomyślał przed startem tego sezonu, że Manchester United i Newcastle United mierząc swoje siły podczas Boxing Day będą miały na swoim koncie tyle samo punktów? Nie wydaje nam się jednak, by taki stan rzeczy miał się dłużej utrzymać – zwłaszcza, że na szali jest dość wysoka stawka, bo jest nią doszlusowanie do wyższych miejsc w tabeli (możliwe nawet piąte, umożliwiające start w europejskich pucharach). Prędzej zrobią to „Czerwone Diabły”, które mają za sobą większy potencjał i własne ściany.

Manchester United wygra do zera – kurs LV BET: 2.08

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem