Łączy nas Obstawianie: dwójka na Polskę! Sercem i rozumem…

Ruszamy z kolejnym odcinkiem serii „Łączy Nas Obstawianie”, w którym szukamy wysokich kursów, pewnych typów i niestandardowych rozstrzygnięć wartych ryzyka.

Dzień meczowy dla reprezentacji Polski w eliminacjach Euro 2020 oznacza tylko jedno: dokładnie jak w tytule – typem dnia nie może być cokolwiek innego niż zwycięstwo Polaków w starciu z Izraelem.

TYP DNIA: Izrael – Polska – 2 – kurs w LV BET: 2.55

W tym wypadku nie kupujemy teorii o tym, że pewny awans na turniej może przełożyć się na brak motywacji zawodników i wpłynąć na wynik. Dużo bardziej skłonni jesteśmy uwierzyć w teorię, którą zwykle sprzedają sami piłkarze, czyli że gra w kadrze to zawsze honor i obowiązek jak największych starań o wynik. Izrael to (punktowo i bilansem) druga najsłabsza ekipa grupy, przeciwko której w Warszawie rozegraliśmy jeden z dwóch najlepszych kwalifikacyjnych meczów, wygrywając 4:0.

Jerzemu Brzęczkowi zależy na podtrzymaniu zwycięskiego mentalu drużyny, a sytuacja kadrowa nieszczególnie utrudnia nam sytuację. Pomimo niedawnego urazu głowy Grzegorza Krychowiaka i permanentnych problemów zdrowotnych Macieja Rybusa, wszyscy kluczowi zawodnicy powinni być do dyspozycji selekcjonera.

TYP BEZPIECZNY: Izrael – Polska X2 – kurs w LV BET: 1.39

Komu „dwójka” na Polskę wydaje się zbyt ryzykowną szarżą, jako że Izrael dużo lepiej radzi sobie na własnym boisku, typ z podpórką powinien okazać się dosyć rozsądnym wyborem na ten wieczór.

INNE CIEKAWE ZDARZENIA DNIA:

Azerbejdżan – Walia – 2 – kurs w LV BET: 1.47

Azerowie w piłce klubowej, zasilanej przez graczy z zagranicy i Azerowie w wydaniu reprezentacyjnym to obecnie dwie różne historie. Ostatnie miejsce w grupie eliminacyjnej, tylko jeden remis w sześciu występach. Przegrywali już u siebie z Węgrami (1:3) czy Słowacją (1:5). Gareth Bale i spółka powinni podołać – nawet jeśli nie są to dla nich udane eliminacje.

Niemcy (-2,5) – Białoruś – 1 – kurs w LV BET: 1.60

Zacięta walka o awans z pierwszego miejsca w grupie C. Niemcy i Holendrzy nie mogą sobie pozwolić na potknięcie w żadnym z pozostałych meczów. Domowy mecz z Białorusią wygląda jak szansa na solidne strzelanie.

Cypr – Szkocja – 1 – kurs w LV BET: 3.00

Cypr nie jest faworytem bukmacherów, ale zupełnie nie zdziwi nas ich zwycięstwo nad Szkocją, która na wyjazdach wygląda w tych eliminacjach fatalnie. 0:3 z Kazachstanem, 0:3 z Belgią, 0:4 z Rosją. Na swoim boisku pokonali Cypryjczyków rzutem na taśmę 2:1. Z ich terenu niekoniecznie wrócą z punktami. Niezłą opcją wydaje się też typ „1X” z kursem 1.48.

San Marino – Kazachstan (-2,5) – 1 – kurs w LV BET: 1.78

San Marino nie tylko bez punktu, ale ciągle bez strzelonego gola w meczach grupowych. Jak zwykle, pytanie brzmi: „w jakich rozmiarach przegra z kolejnym rywalem”. 0:3 z Kazachstanem – niezwykle realne. Nawet 0:4 po kursie 2.85 – mocno kuszące.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem