Łączy Nas Obstawianie: Duży kurs na bramkę Lewego

Ruszamy z kolejnym odcinkiem serii „Łączy Nas Obstawianie”, w którym szukamy wysokich kursów, pewnych typów i niestandardowych rozstrzygnięć wartych ryzyka.

Jak informują media, skład reprezentacji Polski na dzisiejszy mecz z Macedonią Północną ma opierać się na tylko jednym napastniku. Jerzy Brzęczek planuje zagrać bez Krzysztofa Piątka i Arkadiusza Milika, ale za to z Przemysławem Frankowskim na skrzydle i Mateuszem Klichem w środku pola. Czy to będzie dobry sposób na rywali? A może uda się zwyciężyć pomimo trzymania na ławce dwóch strzelb światowej klasy?

TYP DNIA

Selekcjoner Jerzy Brzęczek nie zaskoczył, powołując kadrę na czerwcowe spotkania eliminacji Euro 2020 z Macedonią Północną i Izraelem. Do reprezentacji wracają trzej piłkarze, natomiast brakuje dwóch filarów kadry ostatnich lat, Jakuba Błaszczykowskiego i Wojciecha Szczęsnego. Obu wyeliminowały kontuzje, ale o występ zastępców nie powinniśmy się martwić. Nawet pomimo tych dwóch urazów Polacy są faworytem spotkania.

Polska wygra – kurs LV BET: 1.96

WARTO!

Jeśli jesteś liderem grupy po dwóch pierwszych spotkaniach i grasz z rywalem, który na wyjeździe zremisował ze Słowenią i rzutem na taśmę wygrał u siebie z Łotwą (gol samobójczy w 87 minucie, a następnie ustalenie wyniku na 3:1 w ostatnich sekundach doliczonego czasu gry) – to musisz wyjść jak po swoje. Liczymy na to, że Polacy na prowadzenie, które utrzymają już do końca spotkania, wyjdą jeszcze przed przerwą.

Polska/Polska – kurs LV BET: 2,25

ON COŚ STRZELI

Mamy trzech światowej klasy napastników, natomiast – jeśli wierzyć medialnym doniesieniom z treningów – mecz z Macedonią zaczniemy tylko z jednym w ataku. Kto nim będzie? Skoro nawet prestiżowy magazyn Four Four Two, który obchodzi w tym roku 25. rocznicę powstania i tej okazji postanowił wybrać najlepszych piłkarzy, jakich mógł opisywać na swoich łamach (od 1994 roku), znalazł w takiej plejadzie gwiazd Roberta Lewandowskiego (co ciekawe, Polak wyprzedził m.in. Zlatana Ibrahimovicia) – to jak mógłby pominąć go Brzęczek? Jeśli ktoś więc ma strzelać bramki dla biało-czerwonych w tym meczu, to jest to właśnie „Lewy”. Kurs zachęca!

Lewandowski strzeli gola – kurs LV BET: 2,05

RYZYKO KONTROLOWANE

Zaryzykować, ale przemyślanie – takie jest założenie tej kategorii, w której będziemy szukać kursów tyleż wysokich, co dość prawdopodobnych. Jednym z takich typów jest z pewnością dość wysoki kurs na to, że Polacy w spotkaniu z Macedonią zwyciężą, ale nie minimalną różnicą bramek. 2:0, 3:1, 4:2 i więcej – jeśli biało-czerwoni pokonają rywali więcej niż jedną bramką, stawka zwróci się niemal czterokrotnie!

Polska hadicap (-1,5) – kurs LV BET: 3,75

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem