Łączy nas Obstawianie: czytelnicy w poszukiwaniu mocnych typów!

Tym razem głos w ramach sekcji bukmacherskiej oddajemy Wam: czytelnikom serwisu "Łączy nas Pasja" oraz facebookowej grupy "Łączy nas Obstawianie", w której właśnie ruszyła zabawa o szumnej nazwie: Pewniak Weekendu. Oto kilka polecanych typów!

Zasady zabawy, do której wciąż możecie przystąpić, są proste. Każdy uczestnik podaje jeden typ na wydarzenie sportowe z bieżącego weekendu. Wymogi to: kurs minimalny w wysokości 2.50 oraz krótkie uzasadnienie swojego typu. Dla pomysłodawców trzech najwyższych trafionych zakładów przewidzieliśmy bonusy od LV BET.

Oto, co użytkownicy grupy Łączy nas Obstawianie polecają na weekend:

 

Real Madryt – Sevilla liczba ż. kartek powyżej 6,5 – kurs w LV BET: 2.70

Rafał pisze: Mecz będzie zacięty. Obie drużyny grają efektownie do przodu, a co za tym idzie? Faule. Obie drużyny wiedzą o co grają i myślę że nikt nogi nie odstawi. Historia spotkań pokazuje, że drużyny lubią grać ostro. 7 kartek w lidze hiszpańskiej w meczu na szczycie? Myślę że spokojnie do zrobienia.

IBU World Cup, kobiety 4×6 km. Szwedki pokonają Norweżki – kurs w LV BET: 2.85

Michał pisze: Liczę,że Szwedki po raz pierwszy w tym sezonie pokonają Norweżki. Szwedki prezentują się bardzo równo. Stawały już 2 razy na podium. Mają 4 równe zawodniczki, które bardzo dobrze strzelają. W środowym sprincie zaprezentowały się bardzo dobrze. Jedna z nich stanęła na podium. Łącznie na 40 strzałów czterech pań – tylko 2 karne rundy! 2 Norweżki zaprezentowały się świetnie, ale 2 pozostałe już o wiele gorzej i znalazły sie na dalszych pozycjach. Dziś liczę właśnie na wyrównaną Szwedzką sztafetę, a u Norweżek czekam na potknięcie.

Estoril – Academica Coimbra – 2 – kurs w LV BET: 3.10

Tomasz pisze: Tutaj czysto statystycznie. Gospodarze ostatnie 5 meczów przegrane, goście 5 ostatnich meczów wygrane. Liczę, że podtrzymają tę dobrą passę zwycięstw.

Liverpool – Manchester United x – kurs w LV BET: 5.20

Patryk pisze: Manchester United walczy w meczu o życie, dla nich każdy punkt jest cenny, by dołączyć do TOP 4 i zagrać w LM. Co prawda na przeciwko stoi Liverpool, lecz ostatnie mecze pokazują, że kiedyś ich forma się skończy. W tym meczu United wyjdzie z myślą o dowiezieniu remisu i zrealizuje ten plan według mnie.

 

Typów wciąż przybywa! Dla nikogo nie jest jednak za późno, by również przystąpić do weekendowego konkursu! Kliknij, aby dołączyć do naszej grupy na Facebooku.

 

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem