Łączy Nas Obstawianie: Co typować podczas derbów Krakowa?

O to, że będzie gorąco nie musimy się martwić - wokół Wisły trwa nagonka, wokół Cracovii oczekiwania, by w końcu odpalili z wynikami. Jak inaczej zamknąć usta wszystkim krytykom, jeśli nie znakomitym zwycięstwem w derbach Krakowa? W cyklu "Łączy Nas Obstawianie", przyglądamy się dziś hitowi kończącemu jedenastką kolejkę Ekstraklasy.

Choć jeden z zespołów ociera się o czołową piątkę, a drugi dramatycznie walczy o utrzymanie to kursy u bukmacherów są wyrównane. Jak doskonale wiemy derby, nie tylko te w Krakowie, rządzą się swoimi prawami. Często dużego znaczenia nie ma forma sportowa, a determinacja i wyjście na przeciwnika z jajami. Bo to nie tylko walka o trzy punkty, ale przede wszystkim o panowanie przez najbliższe miesiące w byłej stolicy Polski.

Logika nakazuje stawiać na Białą Gwiazdę, którzy jeśli marzą o utrzymaniu dystansu do czołówki, to dzisiaj po prostu muszą wygrać. Przemawia za tym również kryzys, który dopadł zespół z drugiej strony Błoń. Dopiero dwie kolejki temu, Pasom udało się wygrać w lidze po raz pierwszy. I – bądźmy szczerzy – nie był to rywal z najwyższej półki. Przełamanie nastąpiło w meczu z przeciętną ostatnio Wisłą Płock.

Wisła, ale ta krakowska ma teraz znakomitą okazję do odbicia się z drobnego dołka. Dwie kolejki to dwie porażki i to w słabym stylu. Zwłaszcza w meczu w Szczecinie, Biała Gwiazda rozczarowała. To nie ten zespół, który oglądaliśmy od pierwszej kolejki i nie ten, który w obu ostatnich meczach pewnie pokonywał Cracovię.

Wisła Kraków wygra z Cracovią – kurs LV BET: 2.75

By tak się stało, ważna będzie również forma Jesusa Imaza, który miał problemy z celownikiem. W tym sezonie trafiał do bramki zaledwie raz, choć okazji było dużo więcej. Maciej Stolarczyk zauważył na konferencji prasowej, że o rychłe przełamanie nie trzeba się martwić.

– Musimy dążyć do tego, aby wypracowane sytuacje zamieniać na trafienia. Znam jego cyfry, charakter i podejście do obowiązków. Uważam, że jest to zawodnik, który może strzelać dla zespołu ważne bramki. Na to liczę i ja, i cała drużyna. Obserwuję jego determinację i jestem spokojny, bo prędzej czy później zacznie zdobywać gole – mówił trener Wisły.

Czy stanie się tak już dzisiaj? Kurs wystawiony przez LV BET wynosi aż 3.60! To naprawdę dużo, ale kiedy się przełamać, jeśli nie w tak ważnym spotkaniu?

Jesus Imaz strzeli gola – kurs LV BET: 3.60
Zdenek Ondrasek strzeli gola – kurs LV BET: 2.45

Czy Imaz przełamie strzelecką niemoc i zdobędzie dziś gola?

Nie ma wątpliwości, że podczas derbów będzie dziś bardzo gorąco. Nerwy będą tym większe, że ani jednym, ani drugim ostatnio nie idzie, a chęć przełamania się będzie wielka. Piłkarze niemal zawsze oglądali co najmniej pięciu żółtych kartoników. To samo tyczy się rzutów rożnych. 13, 9, 10, 9, 11 – to liczba kornerów w ostatnich pięciu meczach.

Powyżej 9,5 rzutów rożnych – kurs LV BET: 1.72

Zajrzyjcie też do naszej grupy „Łączy Nas Obstawianie”, gdzie możecie dzielić się swoimi analizami z innymi typerami. Wyszukaj nas na Facebooku pod nazwą cyklu lub KLIKNIJ TUTAJ i dołącz!

LV BET ZAKŁADY BUKMACHERSKIE POSIADA ZEZWOLENIE URZĄDZANIA ZAKŁADÓW WZAJEMNYCH WYDANE PRZEZ MINISTRA FINANSÓW. UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH HAZARDOWYCH MOŻE STANOWIĆ NARUSZENIE PRZEPISÓW. HAZARD ZWIĄZANY JEST Z RYZYKIEM

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem