Łączy Nas Obstawianie: Co postawić na Ligę Narodów w piątek?

Przed nami kolejny dzień zmagań piłkarskiej Ligi Narodów. Wczorajszy nie był zbyt udany, zwłaszcza ze względu na porażkę reprezentacji Polski w starciu z Portugalczykami. Co polecamy dziś w naszym cyklu?

Mimo porażki Orłów Brzęczka, to i tak udało nam się trafnie przewidzieć dwa zdarzenia – w tym dokładną liczbę bramek. Dzisiaj skupiamy się już jednak na kolejnych starciach w nowych rozgrywkach. Co warto zagrać?

Zaczynamy dość niespodziewanie od starcia w Dywizji D. Białoruś podejmie u siebie Luksemburg i mimo bycia faworytem warto zwrócić uwagę na formę przyjezdnych. Pewnie pokonali San Marino 3:0, cztery bramki zapakowali Mołdawii, a także wygrali z dużo silniejszymi Gruzinami.

Nie spodziewamy się, by dziś miało być podobnie, ale co najmniej jedna bramka zdobyta przez gości w tym spotkaniu to coś, o co zdecydowanie się nie martwimy. Kurs zdecydowanie kusi i szczerze mówiąc, dziwi nas, że jest tak wysoki.

Obie drużyny strzelą gola w meczu Białoruś – Luksemburg – kurs LV BET: 2.17

Dzisiaj czeka nas za to hit, który przykuje uwagę całej piłkarskiej społeczności. Chorwaci podejmą Anglików, a dla ekipy z Bałkanów będzie to okazja do zmazania plamy sprzed miesiąca, gdy przyjęli od Hiszpanów aż sześć bramek.

Zadanie nie będzie jednak zbyt łatwe, bo gospodarze nie będą niesieni dopingiem swoich kibiców. Lwy Albionu są dość daleko od swojej optymalnej dyspozycji, a we wrześniu przegrali z La Furia Roja 1:2 i skromnie wygrali ze Szwajcarią. Zapowiada się wyrównane starcie, które zajeżdża nam remisem.

Remis w meczu Chorwacja – Anglia – kurs LV BET: 3.05

Na sam koniec dzisiejszej analizy dorzucamy jeszcze jedno spotkanie. Belgowie zmierzą się ze Szwajcarią i nie ma wątpliwości, że powinni sobie z nimi spokojnie poradzić. Są w niesamowitym gazie, ale naszą uwagę przykuło dziś coś zupełnie innego.

Belgia to zespół, który praktycznie nie dostaje żółtych kartek. W trzech ostatnich spotkaniach złapali maksymalnie jedną i jeśli Helweci nie zaczną prowokować, to dziś powinno być podobnie.

Belgia poniżej 1,5 kartki – kurs LV BET: 1.67

Zajrzyjcie też do naszej grupy „Łączy Nas Obstawianie”, gdzie możecie dzielić się swoimi analizami z innymi typerami. Wyszukaj nas na Facebooku pod nazwą cyklu lub KLIKNIJ TUTAJ i dołącz!

LV BET ZAKŁADY BUKMACHERSKIE POSIADA ZEZWOLENIE URZĄDZANIA ZAKŁADÓW WZAJEMNYCH WYDANE PRZEZ MINISTRA FINANSÓW. UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH HAZARDOWYCH MOŻE STANOWIĆ NARUSZENIE PRZEPISÓW. HAZARD ZWIĄZANY JEST Z RYZYKIEM