Łączy Nas Obstawianie: Co obstawiać na piątkowe mecze Ekstraklasy?

Runda jesienna zbliża się powoli ku końcowi. Piętnasta kolejka będzie ostatnią przed kolejną reprezentacyjną przerwą - kto najbliższe dwa tygodnie będzie miał powody do zadowolenia, a kto będzie wracał do gry z mocno skrzywioną miną? W naszym cyklu "Łączy Nas Obstawianie" sprawdzamy, którymi spotkaniami warto zainteresować się w kontekście bukmacherskim. Gdzie można zarobić?

Piętnasta runda spotkań sezonu 2018/2019 rozpocznie się dziś na stadionie w Zabrzu. Przeżywający bardzo głęboki kryzys Górnik podejmie na swoim obiekcie Śląska Wrocław. Faworytem LV BET-u są oczywiście przyjezdni, ale czy rzeczywiście podopieczni Tadeusza Pawłowskiego będą mieli tak łatwo?

Zespół Marcina Brosza nie jest dla nich zbyt wygodny – w ostatnich pięciu latach wygrali z nimi jedynie dwukrotnie. Za każdym razem u siebie, a i tak jest to odległa historia, bo mówimy o latach 2013-2014. Ekstraklasa jest na tyle przewrotna, że kompletnie nie zdziwi nas, jeśli i tym razem Górnik postawi się swoim przeciwnikom i ugra co najmniej jeden punkt.

Tak, logika na to kompletnie nie wskazuje, ale nie z tego powodu kochamy Ekstraklasę. I nikt chyba nie liczy, że rozwiązania będą w niej sensowne i zgodne z przewidywaniami. Takie rzeczy to tylko na Zachodzie, a i tak nie zawsze!

Górnik wygra lub zremisuje – kurs LV BET: 1.55

Kibice oglądający piątkowe mecze nie mają powodu do narzekania, bo niemal zawsze widzimy w nich dużo bramek. W ostatnich siedmiu meczach inaugurujących kolejkę, tylko dwukrotnie nie było ich co najmniej trzy. Dlaczego spodziewamy się tego jutro?

Mecze Górnika ze Śląskiem w Zabrzu opiewają zawsze w ciekawe overy. W pięciu, minionych spotkaniach tylko raz nie było powyżej 2,5 gola. Wtedy zawiodła ofensywa Wrocławian, którzy nie mogli pokonać Grzegorza Kasprzika. Teraz o powtórkę się nie martwimy, bo Marcin Robak jest w niesamowitym gazie.

Powyżej 2,5 gola – kurs LV BET: 1.76

Czy Marcin Brosz uchroni się przed zwolnieniem z Górnika? Porażka ze Śląskiem może go do tego przybliżyć!

Ciekawie może być dziś również w Szczecinie, gdzie pnąca się w górę tabeli Pogoń podejmie mistrza Polski. Podopieczni Kosty Runjaicia nie przegrali u siebie od czterech kolejek, odprawiając z kwitkiem nawet Lecha Poznań czy Wisłę Kraków. Domowy terminarz jest bardzo napięty, a mecz z Legią Warszawa będzie znakomitą okazją do potrzymania dobrej passy przeciwko czołowym, polskim klubom.

Odpuścilibyśmy tu granie na którykolwiek z zespołów. Legia jest wyjątkowo chimeryczna i gubi punkty w meczach, w których nie powinna mieć problemu z przeciwnikiem. Spojrzelibyśmy za to na kursy na rzuty rożne. Duża liczba kornerów pojawia się w tej rywalizacji sporadycznie sporadycznie – najczęściej w grę wchodzi 7/8 stałych fragmentów gry z rogu boiska.

Poniżej 9,5 rzutu rożnego w meczu Pogoń – Legia – kurs LV BET: 2.00

Zajrzyjcie też do naszej grupy „Łączy Nas Obstawianie”, gdzie możecie dzielić się swoimi analizami z innymi typerami. Wyszukaj nas na Facebooku pod nazwą cyklu lub KLIKNIJ TUTAJ i dołącz!

LV BET ZAKŁADY BUKMACHERSKIE POSIADA ZEZWOLENIE URZĄDZANIA ZAKŁADÓW WZAJEMNYCH WYDANE PRZEZ MINISTRA FINANSÓW. UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH HAZARDOWYCH MOŻE STANOWIĆ NARUSZENIE PRZEPISÓW. HAZARD ZWIĄZANY JEST Z RYZYKIEM