Łączy Nas Obstawianie #24. Pięć najlepszych typów na Belgia – Anglia

Już tylko dwa mecze - tyle zostało do końca piłkarskich mistrzostw świata. W grze została najlepsza czwórka, która walczy o medale, a jako pierwsi swoje krążki wywalczą sobie Anglicy albo Belgowie. Od dzisiejszego wyniku zależy, czy Lwy Albionu znowu będą musieli potraktować turniej jako kompletną porażkę. Jakie ciekawe kursy na to zdarzenie przygotowaliśmy w codziennym cyklu "Łączy Nas Obstawianie"?

Wczoraj typowaliśmy jedynie spotkania sparingowe, jednak mieliśmy stuprocentową skuteczność. Wisła Płock pokonała Stomil Olsztyn, Cork City nie strzeliło gola w meczu z Burnley, a w spotkaniu Piasta Gliwice padło więcej niż 2,5 bramki. Nasze AKO, z którego do wyjęcia za stówę było 400 złotych weszło idealnie. Co polecamy do zagrania dzisiaj przy okazji meczu o trzecie miejsce?

TYP DNIA

Naszym faworytem są zdecydowanie Belgowie. Co prawda nie grali zabójczo pięknego futbolu, ale grali w sposób wyrahowany i nie przejmowali się, że trafią do trudniejszej części drabinki. Za każdym razem walczyli na sto procent. Takiego skupienia brakowało za to Anglikom, którzy w niemal każdym meczu nagle przysypiali i budzili się z ręką w nocniku. Tak było nie tylko w półfinale z Chorwatami, ale również w meczu 1/8 z Kolumbią.

Belgia zajmie trzecie miejsce – kurs LV BET: 1.67

WARTO!

Tutaj już nikt nie będzie przebierał w środkach, bo nie ma po co. Mecz o trzecie miejsce jest jedynie spotkaniem pocieszenia, ale zdecydowanie nie dla Anglików, którzy do domu mieli wrócić ze złotymi medalami. Spodziewamy się sporych luk w obronie – tak jak miało to miejsce również w spotkaniu z Chorwatami. Mimo to, Jordan Pickford i Thibault Courtois są w niesamowitej formie, dlatego naszym zdaniem warto zagrać bramkowy under.

Under 2,5 gola – kurs LV BET: 2.30

ON COŚ STRZELI

Harry Kane już raczej nie musi martwić się o swoją koronę króla strzelców mundialu – z sześcioma bramkami powinien na spokojnie zdobyć Złotego Buta. Po ostatnich spotkaniach nie przypuszczamy, by dziś nagle znowu miał grać cudownie. Naszym zdaniem dużo większe szanse na strzelenie gola będzie miał Romelu Lukaku.

Romelu Lukaku strzeli gola – kurs LV BET: 2.10

RYZYKO KONTROLOWANE

Jedni i drudzy nie rzucą się do ataku od samego początku i na pewno nie będą chcieli zrobić sobie krzywdy na boisku. Warto pomyśleć o jakimś underze żółtych kartek – liczymy się z tym, że w końcówce emocje mogą być duże. Arbitrzy nie lubią rzucać kartek na prawo i lewo, więc więcej niż cztery kartoniki nie powinny zostać pokazane.

Poniżej 3,5 żółtej kartki – kurs LV BET: 1.65

TYP DLA KONESERÓW

Już pisaliśmy, że nie spodziewamy się spotkania brzydkiego i pełnego fauli. LV BET oferuje ciekawy kurs na liczbę przewinień. Belgowie w każdym z ostatnich spotkań faulowali co najmniej czternaście razy i właśnie taki over proponujemy dla prawdziwych koneserów.

Belgia – powyżej 12,5 faulu – kurs LV BET: 1.67

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem