Oto decyzja Fabio Cannavaro w sprawie prowadzenia reprezentacji Polski!

Zdaniem włoskich mediów, mistrz świata i zdobywca Złotej Piłki - Fabio Cannavaro nie zostanie selekcjonerem reprezentacji Polski.

W miniony weekend 49-letni były piłkarz i mistrz świata z Włochami przyleciał do Warszawy na rozmowy z Cezarym Kuleszą. Choć jego karta trenerska nie przekonywała i na pierwszy rzut oka brakowało podstaw, by poważnie traktować go w kontekście reprezentacji Polski, włoscy dziennikarze twierdzili, że Cannavaro otrzymał od PZPN konkretną ofertę. Miała opiewać na około 2 miliony euro za rok pracy, przy dwuletnim kontrakcie. Cezary Kulesza chwalił jego rzetelne przygotowanie, stwierdził, że podczas 1,5-godzinnego spotkania dostrzegł błysk w oku rozmówcy, ale… na tym najpewniej się skończy.

Według La Gazzetta dello Sport, Fabio Cannavaro nie poprowadzi kadry biało – czerwonych. Włosi twierdzą, że sam zrezygnował z takiej możliwości.

Reprezentacja Polski to ciekawy projekt, ale Cannavaro odrzucił ofertę, bo woli jednak na co dzień pracować w klubie – pisze dziś w krótkiej notce „Gazzetta”.

Wydaje się, że do informacji włoskich mediów należy podchodzić z pewnym dystansem – o tyle, że Cezary Kulesza wciąż prowadzi szerzej zakrojone poszukiwania kandydata do kadry. I trudno uwierzyć w scenariusz, że nawet potencjalna zgoda ze strony Cannavaro definitywnie zakończyłaby sprawę nominacji. Tak czy inaczej, mamy jasność – Włoch nie poprowadzi reprezentacji Polski. I jak dla nas, jest to dobra wiadomość.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem