Kylian Mbappé ponownie negocjuje z Realem Madyt?!

Wraca temat transferu Kyliana Mbappé do Realu Madryt! Według najnowszych informacji francuska gwiazda miała ponownie zasiąść do negocjacji z "Królewskimi".

Zeszłoroczna saga transferowa z udziałem Kyliana Mbappé była jedną z najdłuższych w tym stuleciu. Wszystko wskazywało na to, że gwiazda Paris Saint-Germain zdecyduje się na transfer do Realu Madryt, jednak finalnie napastnik postanowił przedłużyć swoją umowę z dotychczasowym klubem. Początkowo kontynuacja współpracy układała się całkiem nieźle, jednak w ostatnim czasie skrzydłowy znów znalazł powody do narzekania.

Zobacz również: Cezary Kulesza zaskoczy wyborem nowego selekcjonera?!

Klub przy przedłużaniu kontraktu obiecał mu, że ściągnie środkowego napastnika, aby ten mógł występować na lewej flance, jednak jak wiadomo nie udało się tego zrealizować. Pogorszeniu uległy również jego relacje z Neymarem i Leo Messim, więc ponownie mówi się o ewentualnym transferze reprezentanta Francji.

TheAthletic.com poinformowało, że w ostatnim czasie doszło do wznowienia rozmów na linii Mbappé – Real Madryt.

„Królewscy” nie porzucili marzeń o pozyskaniu 24-latka. Rozmowy miały rozpocząć się podczas mundialu i mają być swego rodzaju wstępem do poważnych negocjacji. Kontrakt ofensywnego zawodnika z PSG obowiązuje do czerwca 2025 roku i nikt nie może być pewny jego wypełnienia.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem