Kylian Mbappe płynnym hiszpańskim grozi Jordiemu Albie. „Na ulicy bym cię…”

Kamery telewizji Movistar wyłapały pikantną wymianę zdań pomiędzy Kylianem Mbappe a Jordim Albą w trakcie wtorkowego spotkania Barcelony z Paris Saint Germain w Lidze Mistrzów. Poleciały mocne słowa! Dyscyplinować Francuza próbował Gerrard Pique.

Kylian Mbappe brylował formą. Rozbił Barcelonę na jej terenie niemal w pojedynkę, zdobywając hat-tricka. Dzisiejszy „AS” krzyczy: „Florentino, kup go!” Jednak Mbappe zaskoczył też formą w jakiej podczas jednego ze spięć zwrócił się do Jordiego Alby.

Do sytuacji doszło po tym jak snajper PSG się z Sergiño Destem. Alba włączył się do „dyskusji” i w momencie dostał mocny strzał.

Alba: Sergiño przeprosił, nie rób z siebie nie wiadomo kogo
Mbappe: Na ulicy bym cię zabił…
Pique: Kogo byś chciał zabić?
Alba: Chłopak dalej się uczy, tylko że od najgorszych.

Formę werbalnej komunikacji Mbappe trudno pochwalać, ale co bardziej wnikliwi zauważyli, że 22-letni Francuz coraz płynniej porozumiewa się po hiszpańsku. Czyżby szykował się do wojenek z piłkarzami Barcelony, już w barwach Królewskich?

 

 

 

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem