Kuriozalne zachowanie Krychowiaka. Tak wyleciał z boiska w meczu z Rostowem!

Grzegorz Krychowiak rozegrał świetne spotkanie w reprezentacji Polski przeciwko Anglikom. Wrócił do klubu i... demony wróciły. W ciągu 30 minut poniedziałkowego meczu z Rostowem obejrzał dwie bezsensowne żółte kartki i osłabił drużynę.

Powtórki spotkania rosyjskiej Premier Ligi pomiędzy FK Rostów a Krasnodarem absolutnie nie bronią Krychowiaka, a wręcz jeszcze bardziej go pogrążają. Reprezentant Polski złapał dwie bezsensowne żółte kartki – pierwszą już w siódmej minucie gry, drugą w trzydziestej. W obu sytuacjach był wyraźnie spóźniony. W pierwszym przypadku próbował nadążyć za rywalem, jednak przewrócił się i z impetem podciął go swoim ciałem. Sędzia musiał zdecydować się na upomnienie, bo Japończyk Konto Hashimoto miał szansę zagrać prostopadłe podanie do napastnika, ale zostało mu to uniemożliwione.

Rostów prowadził 1:0, kiedy Krychowiak znalazł się w centrum wydarzeń raz jeszcze. Tym razem popełnił faul, gdy to jego zespół wyprowadzał akcję ofensywną.

Grzegorz nie opanował dobrze piłki zagranej mu przez kolegę z zespołu, a gdy próbował ją wyłuskać, boleśnie wszedł w nogi rywala. Arbiter jeszcze raz sięgnął do kieszeni, a sfrustrowany Krychowiak po chwili był już w tunelu prowadzącym do szatni.

Pomimo osłabienia, ekipa z Krasnodaru zdołała wyrównać i przywieźć do domu jeden punkt. Krychowiakowi niestety mecz nie wyszedł na równi z tym na Euro 2020 przeciwko Słowacji.

Tutaj obejrzysz skrót meczu Rostów – Krasnodar:

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem