KULISY: Piękna przemowa Łukasza Fabiańskiego do kolegów z kadry [WIDEO]

Na kanale Łączy nas Piłka pojawiły się kulisy spotkania z San Marino, które upłynęło pod znakiem pożegnania Łukasza Fabiańskiego. Dzięki zarejestrowanym urywkom możemy dowiedzieć się nieco więcej o emocjach, które towarzyszyły „Fabianowi” w czasie jego ostatniej przygody z kadrą. Zarejestrowano także wzruszające momenty pożegnania z kolegami w hotelu czy w szatni.

Choć nie zamierza kończyć kariery klubowej, Łukasz Fabiański zdecydował się pożegnać z reprezentacją i oddać pola młodszym bramkarzom. Mecz z San Marino był jego 57. i zarazem ostatnim występem z orzełkiem. Czymś, czego – jak mówi sam Fabian – nie da się podrobić, zapomnieć i z czymkolwiek innym porównać. Tuż przed meczem, w szatni, otrzymał od kolegów specjalny prezent. Na projektorze puszczono film, w którym Robert Lewandowski i spółka zwracają się bezpośrednio do Łukasza. Dziękują mu za to, jakim był piłkarzem, ale przede wszystkim jakim był i jest człowiekiem.

Łukasz Fabiański w pięknych słowach podziękował kolegom za ich zaangażowanie oraz postawę.

Dziękuję za wszystko, co się wydarzyło na tym zgrupowaniu. Nie spodziewałem się, że tak to będzie przebiegać, że będą takie niespodzianki. Jestem wdzięczny za waszą postawę. Poczułem ogromny szacunek od każdego z was. To było dla mnie piękne przeżycie, w pewnym momencie myślałem, że nawet trochę przesadzone, bo nie wiem, czy zasłużyłem na coś takiego.

Myślę, że to, co spotkało mnie w życiu najpiękniejszego przez te wszystkie lata, to poznanie was – podkreślił.

  • Od samego początku na swojej drodze spotkałem wielu wspaniałych, ambitnych ludzi. Od wielu się sporo nauczyłem. Było wiele różnych sytuacji, ale wszyscy byliście dla mnie motywacją. Jestem wdzięczny każdemu bramkarzowi, bo mam wrażenie, że nasze relacje zawsze były na super poziomie.
  • To było piękne, coś najpiękniejszego, co może spotkać piłkarza i człowieka – reprezentowanie własnego kraju. Trenerze, dziękuję za ten wyjątkowy czas. Było wspaniale i pięknie.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem