Kulesza wybrał selekcjonera. „Lada dzień ogłoszony”

14.01.2022
"Ostatnia prosta" - tymi słowami Tomasz Włodarczyk z portalu meczyki.pl ocenił kolejne już spotkanie prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej z nowym selekcjonerem reprezentacji Polski, którym ma zostać Adam Nawałka.

W czwartkowy wieczór jedno, zaś w piątkowy poranek drugie spotkanie odbyli Cezary Kulesza i Adam Nawałka – poinformował Tomasz Włodarczyk. Zdaniem dziennikarza Meczyków, ustalane są już ostatnie szczegóły, jak logistyka, skład sztabu i długość kontraktu. Ba, obie strony doszły już do porozumienia, a następne spotkanie ma być tym finalizującym rozmowy. Cezary Kulesza wybrał więc już nowego selekcjonera, którego ma ogłosić jeszcze przed planowaną datą 19 stycznia.

Nowym selekcjonerem reprezentacji Polski ma zostać Adam Nawałka.

Tuż po odejściu Paulo Sousy pisaliśmy, że były selekcjoner od wielu miesięcy pozostaje na trenerskim bezrobociu, ale w dużej mierze – z własnego wyboru. Ponoć bardzo poważnie potraktował sprawę pandemii COVID-19 i starał się jak najmniej narażać. Perspektywa powrotu do reprezentacji Polski jest jednak niezwykle kusząca, a dodatkowo kadra znalazła się w sytuacji podbramkowej. Czy Nawałka ponownie najpierw awansuje, a później – jak na EURO 2016 – wyjdzie z nią z grupy na wielkim turnieju?

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem