Kulesza wpada do szatni po meczu z Albanią. „Przepraszam, ale inaczej się nie dało”

Prezes PZPN Cezary Kulesza postanowił choć trochę upodobnić się do aktywnego w mediach społecznościowych Zbigniewa Bońka i po wygranej z Albanią w Tiranie opublikował na Twitterze nagranie momentu, w którym wchodzi do szatni pogratulować piłkarzom. Filmik musiał opatrzeć dopiskiem - materiał bez cenzury.  

Polacy wygrali z Albanią 1:0, wyraźnie zwiększając swoje szanse na baraże mundialu. Nic dziwnego, że atmosfera po końcowym gwizdku była szampańska. Reprezentanci Polski w szatni fetowali zwycięstwo, a gdy pojawił się w niej Cezary Kulesza, zaczęli entuzjastycznie wykrzykiwać „Premia, premia, premia…”. Oczywiście warunki rozliczeń finansowych PZPN z kadrowiczami są jasne od dawna i aby mogli na przyjeździe na reprezentację zarobić, wcześniej muszą osiągnąć wynik sportowy.

Cezary Kulesza, gdy pojawił się w szatni, sam nie przebierał w słowach. 

„Panowie, mamy to, kur** – wykrzyknął w kierunku zawodników i zaczął im osobiście gratulować”.

Po meczu w Tiranie emocje były niesamowite. Przeprasza, ale inaczej nie dało się ich wyrazić – wytłumaczył się później, publikując nagranie z szatni, które finalnie ociepli jego wizerunek i zapewne zyska przychylność kibiców. 

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem