Lv bet zakłady bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez ministra finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem.

Kułak: Dajcie mi rywala, z każdym zrobię porządek!

Krzysztof Kułak to jeden z prekursorów MMA w naszym kraju, niemalże 37-letni zawodnik, który ma na swoim koncie 47 zawodowych pojedynków. Ostatnio zrobiło się o nim głośno, gdyż podpisał kontrakt z federacją FEN. Jakie wyzwania stoją przed popularnym "Modelem"? Czy nie zardzewiał i jest w stanie dalej rywalizować z młodszymi zawodnikami? Czy czuje podekscytowanie przed galą, która 10 marca odbędzie się w Warszawie?

Krzysztof Kułak to jeden z prekursorów MMA w naszym kraju, niemalże 37-letni zawodnik, który ma na swoim koncie 47 zawodowych pojedynków. Ostatnio zrobiło się o nim głośno, gdyż podpisał kontrakt z federacją FEN. Jakie wyzwania stoją przed popularnym „Modelem”? Czy nie zardzewiał i jest w stanie dalej rywalizować z młodszymi zawodnikami? Czy czuje podekscytowanie przed galą, która 10 marca odbędzie się w Warszawie?

O ekscytacji.

Każdy pojedynek jest inny, ale adrenalina i emocja zawsze są takie same. Pojawiają się światła, kibice, cała ta otoczka – to zawsze robi wrażenie. Biłem się na wielu galach i trochę już widziałem, ale cieszę się, że wystąpię na jubileuszowej edycji FEN podczas wydarzenia, które odbędzie się w Warszawie.

O swoim zaawansowanym wieku.

Czuję się lepiej niż pięć lat temu. Jestem zdrowy, nic mi nie dolega. Kiedyś nie było tylu badań i takiej profilaktyki. Teraz wygląda to bardziej profesjonalnie. Jestem w możliwie najwyższej formie, by wygrać z każdym.

Jak się pozycjonuje w swojej wadze w naszym kraju?

Dla mnie jestem najlepszy, ale rankingi zostawiam innym osobom – mnie interesuje tylko trening i walki. Myślę, że należę do czołówki, a gdy teraz wygram po raz piąty z rzędu, to na pewno będę w ścisłym topie.

O dobrej passie.

Cztery zwycięstwa z rzędu mówią same za siebie. Czuję się dobrze, nie jestem stary, choć tak wiele osób mówi. 10 marca na pewno pokażę się ze znakomitej strony.

O potencjalnym rywalu.

Mogę walczyć z każdym, dajcie mi rywala. Ustawia się do mnie kolejka, a ja jestem gotowy na wszystkich. Pomogę FEN wskoczyć na jeszcze wyższy level.

 

Jakub Borowicz