Kułak: Dajcie mi rywala, z każdym zrobię porządek!

Krzysztof Kułak to jeden z prekursorów MMA w naszym kraju, niemalże 37-letni zawodnik, który ma na swoim koncie 47 zawodowych pojedynków. Ostatnio zrobiło się o nim głośno, gdyż podpisał kontrakt z federacją FEN. Jakie wyzwania stoją przed popularnym "Modelem"? Czy nie zardzewiał i jest w stanie dalej rywalizować z młodszymi zawodnikami? Czy czuje podekscytowanie przed galą, która 10 marca odbędzie się w Warszawie?

Krzysztof Kułak to jeden z prekursorów MMA w naszym kraju, niemalże 37-letni zawodnik, który ma na swoim koncie 47 zawodowych pojedynków. Ostatnio zrobiło się o nim głośno, gdyż podpisał kontrakt z federacją FEN. Jakie wyzwania stoją przed popularnym „Modelem”? Czy nie zardzewiał i jest w stanie dalej rywalizować z młodszymi zawodnikami? Czy czuje podekscytowanie przed galą, która 10 marca odbędzie się w Warszawie?

O ekscytacji.

Każdy pojedynek jest inny, ale adrenalina i emocja zawsze są takie same. Pojawiają się światła, kibice, cała ta otoczka – to zawsze robi wrażenie. Biłem się na wielu galach i trochę już widziałem, ale cieszę się, że wystąpię na jubileuszowej edycji FEN podczas wydarzenia, które odbędzie się w Warszawie.

O swoim zaawansowanym wieku.

Czuję się lepiej niż pięć lat temu. Jestem zdrowy, nic mi nie dolega. Kiedyś nie było tylu badań i takiej profilaktyki. Teraz wygląda to bardziej profesjonalnie. Jestem w możliwie najwyższej formie, by wygrać z każdym.

Jak się pozycjonuje w swojej wadze w naszym kraju?

Dla mnie jestem najlepszy, ale rankingi zostawiam innym osobom – mnie interesuje tylko trening i walki. Myślę, że należę do czołówki, a gdy teraz wygram po raz piąty z rzędu, to na pewno będę w ścisłym topie.

O dobrej passie.

Cztery zwycięstwa z rzędu mówią same za siebie. Czuję się dobrze, nie jestem stary, choć tak wiele osób mówi. 10 marca na pewno pokażę się ze znakomitej strony.

O potencjalnym rywalu.

Mogę walczyć z każdym, dajcie mi rywala. Ustawia się do mnie kolejka, a ja jestem gotowy na wszystkich. Pomogę FEN wskoczyć na jeszcze wyższy level.

 

Jakub Borowicz

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem