Kucharski kontruje Lewandowskiego! Padają mocne słowa

Cezary Kucharski nie składa broni w coraz bardziej publicznym i medialnym konflikcie z Robertem Lewandowskim. Zarzut szantażu sformułowany przez byłego klienta nazywa głupotą, absurdem, grubym kłamstwem i zamachem na logikę. Domaga się publikacji całości nagrań!

Cezary Kucharski udzielił wywiadu Sportowym Faktom WP.pl, w którym bynajmniej nie dążył do uspokojenia nastrojów wokół konfliktu, jaki wybuchł między nim a jego najważniejszym, byłym klientem. Agent piłkarski przekonuje, że zarzut szantażu jest sztucznie wykreowaną konstrukcją, która ma uderzyć w Kucharskiego i odwrócić uwagę od sedna problemu: czyli rozliczeń Lewandowskiego. Czuje się pokrzywdzony faktem, że do mediów wyciekło zaledwie kilkadziesiąt sekund nagrań ich rozmów, podczas gdy te trwały godzinami.

„Specjalnie dobrane są dwuminutowe wypowiedzi, które mają sugerować w przestrzeni publicznej, że dochodzi do domniemanego szantażu, pomijając, że rozmowy trwały kilka godzin. Publicznie udostępniono tylko mały fragment tej rozmowy, by pasował do tezy” – mówi Kucharski w wywiadzie. Twierdzi, że proponował Robertowi, aby ich spór rozstrzygnęła Krajowa Izba Gospodarcza na zasadzie arbitrażu, a przecież tak nie zachowuje się szantażysta. Najwyżej człowiek, który chce odzyskać należne, jego zdaniem, pieniądze.

„Nie to, że on się targuje i mówi, że należy mi się mniej. On mówi wprost: nic. To nie tylko była bezczelność, ale – według mnie – głupota podszyta absolutnym poczuciem bezkarności”.

Kucharski jest zdania, że Lewandowski nie przyszedł na spotkanie negocjować. Przyszedł nagrywać i szukać haków na drugą stronę konfliktu. „Szukał pretekstu do tezy o szantażu”.

W upublicznionym na łamach BusinessInsidera nagraniu pada kwota 20 milionów euro, jakie Lewandowski miałby zapłacić Kucharskiemu za święty spokój. Piłkarz Bayernu zbywa ją ironicznym śmiechem, odpowiadając: „zero złotych, zero euro”.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem