Lv bet zakłady bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez ministra finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem.

Kubica w tym tygodniu oficjalnie w F1? „To formalność”

Dwa dni testów, łącznie 128 okrążeń, owacja od całego sztabu Willamsa, wielkie zainteresowanie mediów i nadzieja Polaków na powrót do elity - tak wygląda ostatni kilkadziesiąt godzin Roberta Kubicy. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że Polak ponownie będzie jeździł w Formule 1. Po wtorku i środzie spędzonych na torze w Abu Zabi brakuje już tylko oficjalnego komunikatu, że Polak po długiej przerwie znowu będzie ścigał się z najlepszymi kierowcami świata.

Dwa dni testów, łącznie 128 okrążeń, owacja od całego sztabu Willamsa, wielkie zainteresowanie mediów i nadzieja Polaków na powrót do elity – tak wygląda ostatnie kilkadziesiąt godzin Roberta Kubicy. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że Polak ponownie będzie jeździł w Formule 1. Po wtorku i środzie spędzonych na torze w Abu Zabi brakuje już tylko oficjalnego komunikatu, że Polak po długiej przerwie znowu będzie ścigał się z najlepszymi kierowcami świata.

W internecie można znaleźć mnóstwo informacji na temat ewentualnego przejścia Kubicy do Williamsa. Czyżbyśmy jeszcze w tym tygodniu mieli ponownie Polaka w F1?

https://twitter.com/AKleisa/status/935911517949779968