Kto faworytem walk na FAME MMA 5? Poznaliśmy kursy LV BET!

Lord Kruszwil, Marcin Najman, Bonus BGC, Mini Majk, Isamu, Rafonix i wielu innych - piąta edycja gali FAME MMA zapowiada się niezwykle interesująco, a kursy na wszystkie dotychczasowe walki zostały zaprezentowane w LV BET.

Poznaliśmy kursy LV BET na sześć innych oficjalnie ogłoszonych walk piątej edycji FAME MMA. Emocji na pewno nie zabraknie. Marek „Kruszwil” Kruszel zmierzy się w „Super Freak Fight” z Mateuszem „Minimajkiem” Krzyżanowskim, Piotr „Bonus BGC” Witczak podejmie Marcina Najmana, zaś w walce wieczoru zobaczymy pojedynek Szymon „Isamu” Kasprzyk – Marcin „Rafonix” Krasucki.

To właśnie w tej ostatniej walce faworyt zdaje się być największy, przynajmniej patrząc na kursy LV BET.

Odbierz 20 PLN na start w LV BET
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem

„Isamu” ma ponad dwa miliony subskrypcji i jest jedną z najbardziej znanych postaci polskiego YouTube. Podobnie jak „Rafonix”, walczył już na FAME MMA. Wygrał z Deejaypallasidem, zaś jego najbliższy rywal – również z jednym zwycięstwem i żadnej porażce na ringu – zwyciężył z „Magicalem”, który złamał w tamtej walce nogę. Obaj mają tyle samo walk, ten sam rekord, walczyli w tej samej federacji. Mierzą 178 centymetrów wzrostu i ważą niemal tyle samo, ale zdecydowanym faworytem jest „Isamu”.

Po pierwsze dlatego, że różniło ich podejście do treningu. Po wygranej na FAME MMA 2 mówiło się, że „Rafonix” nie był non-stop w szczycie swojej formy fizycznej, delikatnie mówiąc. W przeciwieństwie do „Isamu”, który trenował pod okiem profesjonalistów. Może gdyby obaj pracowali przez ten czas tak samo, trudno byłoby wskazać faworyta? Kasprzyk wygrał przecież na punkty, a Krasuckiemu waleczności odmówić nie można.

Duże zainteresowanie wzbudza z pewnością pojedynek Marcina Najmana z „Bonusem BGC” oraz starcie „Lorda Kruszwila” z „Mini Majkiem”.

Najmana nikomu przedstawiać nie trzeba. Były pięściarz, znany z walk z Mariuszem Pudzianowskim, Przemysławem Saletą czy Robertem Burneiką, znanym jako „Hardkorowy Koksu”. Wszystkie te walki Najman przegrał, podobnie jak swoje pojedynki w FAME MMA Piotr Witczak, czyli „Bonus BGC”. Fanów elektryzuje ten pojedynek, bo ktoś go przecież wygrać musi. Faworytem jest Najman, ale kurs na „El Testosterona” niski nie jest.

Pełnoletni od kilku miesięcy „Lord Kruszwil” to natomiast prawdziwa gwiazda polskiego YouTube’a. PO tym, jak został zgłoszony do prokuratury i zagrożono usunięciem jego kanału… wyprzedził ten ruch, zakładając nowy, na którym ma już ponad milion subskrypcji. Jego sparing z jednym z organizatorów, Wojciechem Golą, uzyskał status nr. 1 w karcie „Na czasie”. W trzy dni film zobaczyło ok. miliona widzów. Część wynagrodzenia z jego walki z „Mini Majkiem” oraz pokaźna kwota od organizatorów zostanie przekazana na cel charytatywny.

Ponadto w piątej edycji gali FAME MMA do oktagonu wyjdą bracia Malczyńscy, Dawid i Marcin, którzy zmierzą się kolejno z Tomaszem Olejnikiem i Markiem „AdBusterem” Hoffmanem. Kamil „Kasti” Stepiński skrzyżuje rękawice Krystianem „Krychą” Wilczakiem, zaś na swojego rywala czeka jeszcze Kamil „Hassi” Hasan.

Kursy LV BET na FAME MMA 5:

(kliknij, aby przejść do oferty)

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem