Krzysztof Piątek w Premier League za 30 milionów? Oto kluby zainteresowane Polakiem

Jeśli Aston Villa naprawdę chce kupić Piątka za 30 milionów euro, to brać i się nie zastanawiać. Dla Milanu to prawdziwa okazja! - przekonuje Guiseppe Bergomi, mistrz świata z 1990 roku i legenda... Interu. Narracja dotycząca przydatności "Pio, Pio" zmieniła się w ciągu kilku miesięcy drastycznie. Wobec transferu Zlatana Ibrahimovicia, Włosi traktują odejście Polaka niemal jako konieczność.

W ofercie LV BET pojawiły się właśnie zakłady specjalne dotyczące przyszłości klubowej Krzysztofa Piątka. Prawdopodobieństwo transferu do Aston Villi Birmingham oceniane jest naprawdę wysoko – bo po kursie 2.50.

Krzysztof Piątek zostanie zimą piłkarzem Aston Villi – kurs w LV BET – 2.50

Słynący z dobrych transferowych przecieków dziennikarz Gianluca Di Marzio twierdzi, że przedstawiciele angielskiego klubu byli już w Mediolanie z ofertą wartą 30 milionów euro za transfer definitywny!

https://twitter.com/LVBETpl/status/1215190150738857985

Co ciekawe, media na Wyspach twierdzą, że polski napastnik otworzył się na opcję występów w Premier League, a w gronie zainteresowanych ekip znajdują się również Newcastle United oraz Tottenham Hotspur. Każda z nich bez wątpienia byłaby w stanie wyłożyć za naszego snajpera pieniądze, które zadowoliłyby Milan i sprawiły, że Włosi zrekompensowaliby sobie nieco koszty jego transferu. W LV BET możecie obstawiać kierunek, który Waszym zdanie wydaje się najbardziej realny.

Komplet kursów dotyczących transferu Krzysztofa Piątka znajdziesz tutaj!

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem