Krzysztof Ignaczak: Wróżbita Krzysztof na tropie

PlusLiga zaczyna pędzić, czeka nas bardzo ciekawa środowa kolejka. Pobawmy się zatem w ligę typerów, tylko nie zapominajcie, że mimo dwudziestu lat grania, nie zawsze człowiek ma rację. Czasem nawet bardzo nie ma…

Ciekawie może być w Bełchatowie, gdzie PGE Skra podejmuje ONICO AZS Politechnikę. Spodziewam się fajnego meczu, ale nie zapominam, że bełchatowianie grają u siebie w ulu. I to kolejny argument przemawiający za tym, że to oni odniosą kolejne ligowe zwycięstwo. Wydaje mi się jednak, że rywale urwą seta. Kurs na wynik 3:1 w LV BET wynosi 2,75.

mariusz-wlazly-pge-skra-belchatow-siatkowka-laczy-nas-pasja

LOTOS Trefl podejmuje Espadon i tu powinno być tak, jak w Bełchatowie. Wprawdzie szczecinianie potrzebują punktów za wszelką cenę, jednak gospodarze także nie wystartowali w jakiś fantastyczny sposób i będą grać o pełną pulę. Dlatego własna hala i kibice, dodatkowo biorąc pod uwagę, jak trudno gra się beniaminkom w nowych obiektach i przy większej liczbie widzów, będą atutem, który poprowadzi ekipę Andrei Anastasiego po trzy punkty. Wróżbita Krzysztof stawia 3:0 dla LOTOSU, a ich wygraną bukmacherzy wyceniają raptem na 1,07.

Cuprum Lubin podejmuje Asseco Resovię Rzeszów, a ja pamiętam jak dziś, jak przed rokiem dostaliśmy tam strasznie w trąbę. Po godzinie z prysznicem mogliśmy już wracać do Rzeszowa. Wtedy kapitalnie zagrał Robert Täht, lecz tym razem nie sądzę, żeby powtórzył taką życiową dyspozycję. Zresztą Asseco Resovia jest w tym sezonie bardzo mocna, na razie dominuje w PlusLidze. A jeżeli będą zagrywać tak, jak ostatnio, to Cuprum będzie stać na co najwyżej jednego seta. Stawiam na 3:1 dla gości. W LV BET za 2,95.