Krzysztof Ignaczak: Trzeba mieć się na baczności

Spotkanie goni spotkanie, bo do PlusLigi dołączyła także Liga Mistrzów. O niej także będziemy wam pisać, tym bardziej, że sporo się dzieje, podobnie jak w tegorocznej PlusLidze. Jak mogliście sprawdzić, tym razem z moimi typowaniami było nieźle, żeby nie powiedzieć bardzo dobrze. Pomyliłem się raz mocniej i kilka razy gdzieś o secika, jednak takiej skuteczności

Spotkanie goni spotkanie, bo do PlusLigi dołączyła także Liga Mistrzów. O niej także będziemy wam pisać, tym bardziej, że sporo się dzieje, podobnie jak w tegorocznej PlusLidze.


Jak mogliście sprawdzić, tym razem z moimi typowaniami było nieźle, żeby nie powiedzieć bardzo dobrze. Pomyliłem się raz mocniej i kilka razy gdzieś o secika, jednak takiej skuteczności jeszcze chyba nie miałem! Zresztą trudno było chyba wytypować, że Asseco Resovia straci punkt u siebie z BBTS-em, który jest w tym sezonie na końcu stawki.

Po wicemistrzu Polski spodziewałem się więcej, liczyłem że pokaże swą siłę. Mam jednak nadzieję, że to tylko wypadek przy pracy i ta gorsza forma nie przełoży się także na start Resovii w Lidze Mistrzów. A w tej mieliśmy już w pierwszej kolejce kilka niespodzianek.

Wracając do naszej ligi, to dokładnie trafiliśmy choćby wynik meczu ONICO AZS Politechniki  z MKS-em Będzin. Oczekiwałem pięciu setów i były, choć AZS miał już nóż na gardle, przegrywając 0-2.

jastrzebski-wegiel-siatkowka-plusliga-laczy-nas-pasja

Jastrzębski pokonał w Radomiu Cerrad Czarnych, tutaj pomyliłem się o seta, bo liczyłem na tie-break. Ale Oliva zrobił swoje, wziął na siebie ciężar gry i poprowadził swój zespół do zwycięstwa za trzy punkty. Młodzi z Radomia grają coraz lepiej, lecz to było za mało na rewelację sezonu.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem