Krzysztof Ignaczak: To nie będzie kolejka niespodzianek?

Pomyliłem się troszkę w bezpośrednim typowaniu wyniku meczu Jastrzębski Węgiel – PGE Skra. Spotkanie było pasjonujące, a my oglądaliśmy dwie ekipy, które będą się liczyły w walce o medale. Nie będę dolewał Olivy do ognia, bo o nim już sporo pisałem, na pewno to jednak facet, na którego barkach będzie spoczywał ciężar walki o sukcesy Jastrzębskiego.

Pomyliłem się troszkę w bezpośrednim typowaniu wyniku meczu Jastrzębski Węgiel – PGE Skra. Spotkanie było pasjonujące, a my oglądaliśmy dwie ekipy, które będą się liczyły w walce o medale. Nie będę dolewał Olivy do ognia, bo o nim już sporo pisałem, na pewno to jednak facet, na którego barkach będzie spoczywał ciężar walki o sukcesy Jastrzębskiego. Zresztą i w starciu z PGE Skrą gospodarze mogli zgarnąć nawet trzy punkty, jednak bełchatowianie się obronili i zdobyli punkt, a mnie trochę popsuli typowanie…


Bardzo cieszy także fakt, że wreszcie hala w Jastrzębiu Zdroju zapełnia się, tworzą się tam znakomita atmosfera i widowisko. Jastrzębski spisuje się świetnie, na tyle że zaczyna powoli dobijać do wielkiej ligowej trójki. Zobaczymy jednak, co pokażą następne mecze i następne ligowe tygodnie. Pobawmy się zatem we wróżenie.

Ósmą serię gier rozpoczyna starcie LOTOSU Trefla z Cuprum Lubin. I to może być bardzo wyrównane widowisko, bo obie ekipy dysponują podobnymi możliwościami. Chyba jednak stawiam na wygraną gości, bo mają większy potencjał.

Wydaje mi się, że Cuprum zwycięży za trzy punkty 3:1, ma bowiem przewagę w polu serwisowym, a także atak dobrze rozdzielany przez Grzesia Łomacza. Za takie rozstrzygnięcie bukmacher LV BET płaci po kursie 4,85. Obie ekipy walczą o czołówkę i niewątpliwie,  to ważne spotkanie dla układu tabeli.

pge-skra-belchatow-plusliga-siatkowka-laczy-nas-pasja

W sobotę PGE Skra podejmuje Cerrad Czarnych Radom. Ten mecz powinien być jednostronny, bo goście mają młody zespół. On zacznie grać, lecz jeszcze nie teraz, na razie jest swoistą inwestycją na przyszłość. Pewnie za jakiś czas będą błyszczeć Kędzierski, Fornal czy Bołądź, lecz na dziś, to nie jest wystarczająca siła na Skrę w jej ulu. Obstawiam 3:0 lub 3:1 dla gospodarzy. Potwierdzają to kursy, bo wygrana Skry wyceniona jest raptem na 1,03.

Effector kontra AZS Częstochowa? Kielczanie kilka razy zaskoczyli, grając bardzo dobre spotkania. Dlatego, po walce, obstawiam 3:1 lub 3:2 dla gospodarzy. Z kolei jeśli patrzymy na starcie ZAKSY z Łuczniczką, to wydaje mi się, że będzie to podobnie jednostronny mecz, jak ten w Bełchatowie. Mistrz Polski jest już rozpędzony, dobrze rządzi nim Toniutti, poza tym na pewno pomoże też głośny doping fanów. Stawiam na trzy krótkie sety. Zresztą 3-0 wycenione jest tak samo jak wygrana Skry.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem