Lv bet zakłady bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez ministra finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem.

Krzysztof Ignaczak: Oliva jednak sprawiedliwa

W tej kolejce gospodarze byli niezwykle gościnni, tylko trzy razy wygrywali, a pięć razy triumfowali goście! Takie cuda nie są codziennością, bo przecież u siebie pomagają nawet ściany. Tym razem jednak ściany nie wystarczyły, bo tylko jedna ekipa-gospodarz zgarnęła komplet punktów. Wypada zacząć od jednego z hitów 13. kolejki, czyli starcia Jastrzębskiego Węgla z ONICO

Wypada zacząć od jednego z hitów 13. kolejki, czyli starcia Jastrzębskiego Węgla z ONICO AZS Politechniką. Stawiałem gospodarzy jako pewniaka, tymczasem wprawdzie wygrali, jednak przegrywali już 0-2 i wydawało się, że to warszawianie są bliżej sukcesu niż miejscowi. Wtedy jednak obudził się Salvador Hidalgo Oliva, który jest dla jastrzębian olbrzymią wartością.

Przez dwa sety ekipa AZS była w stanie go skutecznie wyeliminować, a potem chyba przyniosły „efekt” prowokacje, bo Oliva wszedł na swój wysoki poziom.

Na początku wyglądał, jakby bateria siadała, jednak po drugim secie dostarczył sobie tyle energii (sam jestem ciekaw, w jaki sposób tego dokonał?), że zaczął grać rewelacyjnie. Wytrzymał też presję wzroku rywali, którzy chcieli go sprowokować, po każdym bloku spoglądali mu głęboko w oczy. Jednak dał radę i odpłacił im za to statuetką MVP. Dla jastrzębian dobrą wiadomością jest także powrót Maćka Muzaja, jednak widać wyraźnie że po tej kontuzji potrzebuje jeszcze trochę czasu, bo jego dyspozycja falowała.