Krzysztof Hołowczyc: „Produkujemy średniaków. Albo daj z siebie wszystko, albo…”

Tylko skupienie na osiągnięciu własnego celu, bez zaprzątania sobie głowy innymi rzeczami, może wywindować sportowca na sam szczyt. I dopiero na szczycie jest czas, by myśleć o czymś innym.

Na środowej konferencji magazynu Forbes, podsumowującej ranking 50 najbardziej wpływowych osób w polskim sporcie, Krzysztof Hołowczyc odniósł się podczas jednego z panelów, do słów mówiących o możliwości łączenia biznesu i nauki z wyczynowym uprawianiem sportu. W napełnionym emocjami przemówieniu mówił o tym, że bez totalnego poświęcenia się swojej sportowemu celowi, nie ma szans na bycie najlepszym – a półśrodki prowadzą do produkowania średniaków. Tylko skupienie na osiągnięciu własnego, sportowego ideału, bez zaprzątania sobie głowy innymi rzeczami, może wywindować sportowca na sam szczyt. I dopiero tam, na szczycie jest wg Krzysztofa Hołowczyca czas, by myśleć o czymś innym. Warto posłuchać przedstawiciela „starej szkoły”, w tym szczerym monologu.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem