Krystian Bielik piłkarzem miesiąca w Championship!

Ogromne wyróżnienie dla Krystiana Bielika - Polak został wybrany najlepszym zawodnikiem grudnia w Championship. Pomocnik Derby County miał ogromną przewagę w głosowaniu nad innymi nominowanymi.

Krystian Bielik powrócił do gry po poważnej kontuzji (zerwanie wiązadeł krzyżowych) i już od pierwszych spotkań imponował. Po serii świetnych występów wielu ekspertów bierze go pod uwagę jako potencjalnego członka pierwszego składu kadry Polski na EURO. Takie głosy nie mogą dziwić, gdyż 23-latek został doceniony również na Wyspach, gdyż otrzymał nominację do tytułu najlepszego zawodnika grudnia w Championship.

Zobacz również: Brighton chce skrócić wypożyczenie Michała Karbownika. Ma dla niego… nowy klub!

Najlepszego piłkarza grudnia wybierali fani w głosowaniu internetowym. Krótko mówiąc – Bielik zdominował ten plebiscyt. Polak otrzymał aż 45 procent głosów. Na drugiego Glena Rea (Luton Town) zagłosowało 20 procent fanów, a na trzeciego Sergiego Canosa (Brentford) 13 procent.

Forma Bielika nie przekłada się jednak na wyniki Derby County. Po 22 spotkaniach Championship zespół „Baranów” zdobył tylko 19 punktów i zajmuje 22 miejsce w lidze.

https://twitter.com/dcfcofficial/status/1349025746921123845

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem