Krychowiak zdradza skąd u niego taka forma. Ta decyzja może wywołać kontrowersje…

Grzegorz Krychowiak ma za sobą kilka tak udanych miesięcy, że można zastanawiać się czy to aby najlepszy Krychowiak, jakiego widzieliśmy - może nawet bardziej okazały niż wtedy gdy zachwycał Europę w barwach Sewilli. W rozmowie z Super Expressem zdradza, że dokonał życiowej zmiany, która wydatnie wpłynęła na jego samopoczucie i formę.

Krychowiak idzie śladem najbardziej profesjonalnych piłkarzy, którzy nie pozostawiają przypadkowi żadnego aspektu kariery. Trening, regeneracja, sen… również żywienie. W tym ostatnim aspekcie reprezentant Polski dokonał ostatnio dużej zmiany.

Krychowiak przestał jeść mięso, a niebawem zamierza wykluczyć z diety wszelkie odzwierzęce produkty

Z dietą bywa ostatnio niczym z polityką albo religią – każdy ma na jej temat coś do powiedzenia, a temat wywołuje bardzo dużo skrajnych emocji. Zwłaszcza w przypadku sportowców, gdy zawodnik na profesjonalnym poziomie ogłasza, że został weganinem albo – ukłon w stronę państwa Lewandowskich – stroni od produktów z glutenem.

Lokomotiw Moskwa – Juventus – kurs w LV BET: 6.10 – 3.80 – 1.63

Krychowiak przekonuje, że jego samopoczucie uległo poprawie – w żadnej mierze nie odbija się też na jego badaniach krwi.

Krychowiak dla Super Expressu:

Od stycznia nie jem mięsa. Jadam ryby, ale zmierzam w stronę ich ograniczenia, a następnie wyeliminowania z jadłospisu. Oczywiście robię to powoli, obserwuję mój organizm, nic na siłę. Docelowo jednak ryby też chcę odstawić. Ale to naprawdę nie problem. Można smacznie zjeść, a sałatka może smakować równie dobrze jak kurczak.

Reprezentant Polski jest ostatnio niezwykle chwalony za występy w lidze rosyjskiej. Zbiera nagrody piłkarza miesiąca całych rozgrywek. Jak zauważa na łamach „Przeglądu Sportowego” Dmitrij Czeryszew, każdy trener chciałby mieć zawodnika, który daje drużynie tak wiele zarówno w defensywie, jak i ofensywie. Jest królem destrukcji, ale i strzela gole.

Dmitrij Czeryszew: Krychowiak dla Lokomotiwu jest jak Messi dla Barcelony

Już w środę wieczorem Lokomotiw Moskwa z „Krychą” w składzie czeka mecz Ligi Mistrzów przeciwko Juventusowi, zatem przed nami polskie starcie z Wojciechem Szczęsnym. Zdecydowanym faworytem bukmacherów są Włosi.

Krychowiak strzeli gola Szczęsnemu w meczu z Juventusem – kurs w LV BET – 5.50

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem