Kristian „k0nfig” Wienecke kończy współpracę z Complexity

W czwartek oficjalnie zakończyła się współpraca Kristiana "k0nfiga" Wienecnke z Complexity. O rozstaniu poinformowała zarówno organizacja jak i sam zawodnik.

W połowie sierpnia Complexity poinformowało o kontuzji swojego zawodnika – Kristiana „k0nfiga” Wienecke. 24-latek złamał nadgarstek i nie mógł wystąpić z drużyną na najbliższych turniejach, między innymi w ESL Pro League, BLAST Premier Fall Groups oraz IEM Fall. Z tego powodu „The Juggernaut” musiał zdecydować się na ściągnięcie Marcelo „coldzery” Davida.

Zobacz również: Kłopoty Complexity – Kristian „k0nfig” Wienecke nie zagra w EPL

Brazylijczyk miał występować w Complexity tylko jako stand-in, jednak wiele wskazuje na to, że współpraca zostanie przedłużona. W czwartek organizacja poinformowała bowiem o rozstaniu z „k0nfigiem”. COL zdradziło, że zawodnik chce spróbować czegoś nowego i nie widzi siebie w drużynie na sezon 2022. Ostatnie plotki mówią, że Duńczyk może wrócić do ojczyzny i przyodziać trykot lokalnego Astralis.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem