Kreatywna gra na czas Havertza. Kroos i Ramos oszukani

06.05.2021
Wielomilionowy transfer Kaia Havertza zaczął się spłacać. W półfinale Ligi Mistrzów niemiecki pomocnik zagrał świetny mecz, miał niebanalny udział przy bramce Timo Wernera, założył dwie siatki (Kroosowi i Mendy'emu), a na koniec w dość wyszukany sposób zagrał na czas. Havertz zyskał kilka sekund wybijając piłkę, a jednocześnie udając, że sięga po piłkę lub będzie wiązał buta.

Chelsea zagrała świetny mecz, włącznie z jej letnimi transferami z Niemiec, czyli Timo Wernerem i Kaiem Havertzem. Ten drugi znakomicie panował nad piłką w przeciągu całego spotkania i choć zmarnował sytuację stuprocentową wychodząc sam na sam z Courtois, to jego występ trzeba zaliczyć do udanych. Były piłkarz Bayeru Leverkusen miał luz w swoich poczynaniach i grał, jakby miał wycięty układ nerwowy, co było widać choćby w końcówce spotkania, gdy „strollował” Sergio Ramosa i Toniego Kroosa:

Rodakowi z środka pola Realu Madryt założył też efektowną siatkę w trakcie meczu:

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem