Kontuzja reprezentanta Polski. Był kluczowy w meczu z Anglią, teraz ma opuścić oba mecze

06.10.2021
Jak informują Sportowe Fakty, kolejny uraz może skomplikować plany Paulo Sousy w najbliższych meczach reprezentacji Polski. W spotkaniach z San Marino i Albanią prawdopodobnie nie zobaczymy bohatera ostatniego meczu i autora bramki w doliczonym czasie gry z Anglią, Damiana Szymańskiego.

Mateusz Skwierawski z „WP Sportowe Fakty” informuje, że powodu naciągnięcia więzadła w kolanie w ostatnim ligowym spotkaniu AEK Ateny wciąż nie trenuje Damian Szymański, którego występ z San Marino jest wykluczony, zaś wyścig z czasem przed meczem z Albanią również może zakończyć się fiaskiem. Środkowy pomocnik przyjechał na zgrupowanie reprezentacji Polski, ale póki co pracuje jedynie w hotelu z fizjoterapeutą.

Z San Marino i Albanią, oprócz Szymańskiego, nie zobaczymy również innych początkowo powołanych przez Sousę piłkarzy: Rybusa, Recy, Zalewskiego czy Drągowskiego.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem