Kontrowersyjny pomysł Villasa-Boasa – chce zastrzeżenia numeru 10

Szkoleniowiec Marsylii wpadł na niecodzienny pomysł. Aby uczcić śmierć Diego Maradony chciałby zastrzeżenia numeru 10 na całym świecie.

Trener francuskiego zespołu uważa, że już nikt nie powinien nosić koszulki z numerem 10. Wszystko to dla uczczenia postaci Diego Armando Maradony.

„Byłby to najlepszy hołd, jaki moglibyśmy mu złożyć. Jego śmierć to niesamowita strata dla świata piłki nożnej.” – powiedział Villas-Boas 

Pomysł spotkał się z bardzo skrajnymi reakcjami internautów. „Krok za daleko”, „To tylko szkodzi pamięci Maradony”, „Nie przesadzajmy” – to niektóre z komentarzy pod wpisami dotyczącymi pomysłu trenera Olympique Marsylii. Zastrzeganie numerów w klubach to norma, jednak najczęściej dotyczy to zasług dla danego klubu. Chyba nikt nie wyobraża sobie Leo Messiego z innym numerem niż słynna „dziesiątka”.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem