Kontrowersyjny kandydat na stanowisko dyrektora sportowego w PZPN!

Zdaniem Mateusza Borka, władze Polskiego Związku Piłki Nożnej przychylają się do głosów środowiska, sugerujących, że w strukturze związku powinien pojawić się dyrektor sportowy reprezentacji Polski. Pożądanym kandydatem byłby Michał Żewłakow.

Słyszę, że temat zatrudnienia dyrektora sportowego bardzo mocno dojrzewa – powiedział Mateusz Borek w „Mocy Futbolu” w Kanale Sportowym, powołując się na szereg rozmów z ważnymi ludźmi w świecie polskiej piłki. „Chodzi o kogoś z doświadczeniem w dużej piłce, najlepiej mówiącego kilkoma językami, mającego fajną kartę reprezentanta” – precyzuje.

Mateusz Borek twierdzi, że najbardziej pożądanym kandydatem byłby Michał Żewłakow, jednak jest to – trochę jak w przypadku Czesława Michniewicza – wybór który kolejny raz podzieli Polaków.

Wszystko przed zdarzenie sprzed roku. Michał Żewłakow uczestniczył w Warszawie w kolizji drogowej z autobusem miejskim, prowadząc samochód pod wpływem alkoholu. Wybitny reprezentant Polski, legenda biało – czerwonych, została ukarana grzywną w wysokości 20 tysięcy złotych oraz trzyletnim zakazem prowadzenia pojazdów. Żewłakow wyraził głęboką skruchę. Na jakiś czas został odsunięty od pracy w Canal+, później wrócił do komentowania.

Michał Żewłakow nie zgadza się z wyrokiem. “To komplikuje mi życie”

Słyszę, że najbardziej pożądanym byłby Michał Żewłakow, tylko ciąży na nim rajd po Warszawie i lekkie obicie autobusu. Czy kibice wybaczyliby Michałowi te wycieczki nocne?- zastanawia się Mateusz Borek.

Bo on naprawdę dużą piłkę widział, nie oglądał jej przez okno pociągu, jak mawia Franciszek Smuda. Pracował w klubie jako dyrektor. Zbudowali fajny klub, fajny zespół. Mówi kilkoma językami w sposób biegły. Wydaje mi się, że byłby to fajny kandydat, natomiast nie wiem czy Polacy są w stanie mu wybaczyć to, co się wydarzyło – tę kwestię Borek pozostawia póki co bez odpowiedzi.

Franciszek Smuda skomentował „pijacki rajd” Michała Żewłakowa

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem