Konkurs: Zgarnij bilet na mecz Widzew – Orzeł!

W niedzielę, 8. maja Widzew Łódź zmierzy się z Orłem Nieborów w walce o ligowe punkty. Tradycyjnie już mamy dla Was 10 biletów na trybunę rodzinną. Tym razem rozdamy 5 podwójnych wejściówek! Zapraszamy! Wszystko co musisz zrobić, to wykonać 2 proste kroki: 1. Polub profil ŁączyNasPasja.pl na Facebooku – (KLIKNIJ TUTAJ) 2. Napisz w komentarzach do

W niedzielę, 8. maja Widzew Łódź zmierzy się z Orłem Nieborów w walce o ligowe punkty. Tradycyjnie już mamy dla Was 10 biletów na trybunę rodzinną. Tym razem rozdamy 5 podwójnych wejściówek! Zapraszamy!

Wszystko co musisz zrobić, to wykonać 2 proste kroki:
1. Polub profil ŁączyNasPasja.pl na Facebooku(KLIKNIJ TUTAJ)
2. Napisz w komentarzach do tego wpisu, tu na stronie „ŁączyNasPasja.pl” (nie na Facebooku!): „Chcę bilet

Zwycięzców podamy już w środę W TYM POŚCIE.

UWAGA: Zwycięzcy zostaną poproszeni o prywatną wiadomość do ŁączyNasPasja. pl na Facebooku do czwartku, godziny 12:00, w celu otrzymania dalszych instrukcji.

Powodzenia!

Zachęcamy też do udziału w naszym konkursie, gdzie do wygrania jest podwójny bilet GOLD na mecz Polska – Holandia oraz podwójny bilet na mecz Polska – Litwa! Kliknij po szczegóły!

Mamy zwycięzców! W tym tygodniu PODWÓJNE bilety otrzymują:

1. Daniel Sar
2. Jarosław Marek Czubak
3. Klaudia Wojciechowska
4. Krzysiek Borowski
5. Arkadiusz Wiśniewski

Gratulujemy!

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem