Konkurs: Zgarnij bilet na mecz Widzew – Omega!

W sobotę, 2. kwietnia Widzew Łódź rozegra kolejny ligowy mecz. Tym razem będzie to ważne spotkanie z Omegą Kleszczów. My mamy dla Was 10 pojedynczych biletów na to spotkanie. Zapraszamy! Wszystko co musisz zrobić, to wykonać 2 proste kroki: 1. Polub profil ŁączyNasPasja.pl na Facebooku – (KLIKNIJ TUTAJ) 2. Napisz w komentarzach do tego wpisu, tu

W sobotę, 2. kwietnia Widzew Łódź rozegra kolejny ligowy mecz. Tym razem będzie to ważne spotkanie z Omegą Kleszczów. My mamy dla Was 10 pojedynczych biletów na to spotkanie. Zapraszamy!

Wszystko co musisz zrobić, to wykonać 2 proste kroki:
1. Polub profil ŁączyNasPasja.pl na Facebooku(KLIKNIJ TUTAJ)
2. Napisz w komentarzach do tego wpisu, tu na stronie „ŁączyNasPasja.pl” (nie na Facebooku!): „Chcę bilet

Zwycięzców podamy już w środę W TYM POŚCIE.

UWAGA: Zwycięzcy zostaną poproszeni o prywatną wiadomość do ŁączyNasPasja. pl na Facebooku do czwartku, godziny 12:00, w celu otrzymania dalszych instrukcji.

Powodzenia!

W tym tygodniu bilety wygrywają:
– Kamila Klusek
– Dorota Oleszczyk
– Krzysiek Borowski
– Michał Kaźmierczak
– Patryk Lesiak
– Marcin Bedełek
– Paweł Pawłowski
– Michał Małecki
– Dominik Okrosiński
– Paweł Żak

Gratulujemy! Bardzo prosimy o prywatną wiadomość na Facebooku do „ŁączyNasPasja” w celu otrzymania instrukcji odbioru wejściówki do jutra – CZWARTEK, GODZ. 15:00. Resztę zapraszamy już za tydzień!

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem