Konkurs: Zgarnij bilet na mecz Widzew – Pilica!

W niedzielę, 1. maja Widzew Łódź rozegra ligowy mecz przeciwko Pilicy Przedbórz. My tradycyjnie mamy dla Was 10 pojedynczych biletów na trybunę rodzinną na domowe spotkanie RTS-u. Zapraszamy! Wszystko co musisz zrobić, to wykonać 2 proste kroki: 1. Polub profil ŁączyNasPasja.pl na Facebooku – (KLIKNIJ TUTAJ) 2. Napisz w komentarzach do tego wpisu, tu na stronie „ŁączyNasPasja.pl”

W niedzielę, 1. maja Widzew Łódź rozegra ligowy mecz przeciwko Pilicy Przedbórz. My tradycyjnie mamy dla Was 10 pojedynczych biletów na trybunę rodzinną na domowe spotkanie RTS-u. Zapraszamy!

Wszystko co musisz zrobić, to wykonać 2 proste kroki:
1. Polub profil ŁączyNasPasja.pl na Facebooku(KLIKNIJ TUTAJ)
2. Napisz w komentarzach do tego wpisu, tu na stronie „ŁączyNasPasja.pl” (nie na Facebooku!): „Chcę bilet

Zwycięzców podamy już w środę W TYM POŚCIE.

UWAGA: Zwycięzcy zostaną poproszeni o prywatną wiadomość do ŁączyNasPasja. pl na Facebooku do czwartku, godziny 12:00, w celu otrzymania dalszych instrukcji.

Powodzenia!

W tym tygodniu bilety trafiają do…
1. Patryk Kapuściński
2. Arek Płachta
3. Marzena Ciesielska
4. Tomasz Danych
5. Wojtek Łogin
6. Paweł Nowak
7. Bartosz Deszcz
8. Mateusz Cegliński
9. Łukasz Szulgo
10. Tomek Turek

Gratulujemy!

Zachęcamy do udziału w naszym konkursie, gdzie do wygrania jest podwójny bilet GOLD na mecz Polska – Holandia oraz podwójny bilet na mecz Polska – Litwa! Kliknij po szczegóły!

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem