Konkurs na mecz Widzew Łódź – Górnik Łęczna!

Hit 1. Ligi za pasem! Już w piątek Widzew Łódź podejmie na własnym stadionie wicelidera tabeli, Górnika Łęczna. Portal Łączy Nas Pasja wraz z naszym oficjalnym sponsorem – firmą LV BET – przygotowały specjalny konkurs na to spotkanie!

Górnik jest jedną z rewelacji obecnego sezonu i aktualnie zajmuje drugie miejsce w tabeli 1. Ligi, ale i Widzew wciąż ma o co walczyć – wszak nadal liczy się w rywalizacji o baraże, których stawką będzie awans do Ekstraklasy. W piątkowe popołudnie w Sercu Łodzi emocji nie powinno zabraknąć, a by to spotkanie miało jeszcze lepszy smak, to Łączy Nas Pasja do spółki z naszym sponsorem – LV BET – przygotowały specjalny konkurs dla fanów RTS-u!

Do wygrania są:
Za 1. Miejsce – koszulka meczowa Widzewa Łódź i 500 PLN bonusu od LV BET
Za 2. Miejsce – 250 PLN bonusu od LV BET
Za 3. Miejsce – 100 PLN bonusu od LV BET

W ramach rywalizacji w LV Typerze, do rankingu będą zaliczane tylko typy postawione na mecz Widzew – Górnik. Gracz może postawić maksymalnie 2 typy dziennie. Konkurs wygrywa najwyższy osiągnięty wynik.

Warto spróbować swoich sił! Szczegóły!

Wciąż możesz wziąć udział także w konkursie dotyczącym Derbów Krakowa!

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem