Koniec marzeń – AGO Rogue kończy udział w EU Masters

Marzenia o awansie AGO Rogue do play-offów EU Masters legły w gruzach. Ekipa Jakuba "Sinmivaka" Ruckiego przegrała dwa wtorkowe mecze i pożegnała się z turniejem.

Po pierwszej turze gier sytuacja AGO Rogue nie należała do najlepszych. Mistrzowie EUM z jesieni 2020 roku wygrali zaledwie jedno spotkanie, a ich bezpośredni rywale – Misfits Premier i UCAM Esports – mogli pochwalić się bilansem kolejno 2-1 oraz 3-0.  Sprawy skomplikował mecz przeciwko AF Esports, który akademia „Łotrzyków” przegrała. Polacy później mierzyli się z UCAM, z którym udało im się wygrać, jednak porażka greckiemu AF przeciwko Hiszpanom z UCAM definitywnie pogrzebała szanse reprezentantów Ultraligi na awans.

Zobacz również: Illuminar kończy przygodę z EU Masters na fazie grupowej

Dobrą informacją z grupy A jest jednak fakt awansu akademii Misfits, w której gra aż czterech Polaków. Jeśli chodzi o reprezentantów naszego kraju – jedynie PDW pozostało w walce o tytuł. Los RGE podzieliło Illuminar, które z rozgrywkami pożegnało się już wczoraj.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem